Iespēja satikties. Izstāde randiņš J.Rozentāla un R.Blaumaņa muzejā

Izstādes nosaukums randiņš jāuztver kā autoru pirmā iespēja parādīt sevi plašākai publikai, reizē tiecoties uzrunāt katru skatītāju individuāli. Tas ir izstādes autoru randiņš ar skatītāju un reizē arī autoru satikšanās pašiem ar sevi, skaidro Memoriālo muzeju apvienības pārstāvis Kaspars Zalāns.

Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejā Alberta ielā 12-9, Rīgā, no 12.jūlija līdz 14.augustam norisināsies izstāde randiņš. Izstādē tiks eksponēti Profesionālās izglītības kompetences centra Nacionālās Mākslu vidusskolas Jaņa Rozentāla Mākslas skolas absolventu Esteres Līgas Burves, Džastina Zavadska, Katrīnas Lauras Biksones un Krišjāņa Beļavska pēdējos gados tapuši darbi.

Izstādē eksponēti darbi, kas radīti pēdējo četru gadu laikā. Pārstāvēti galvenokārt klasiskie mākslas veidi: eļļas glezniecība un tēlniecība, tomēr šo izstādi var uzlūkot kā pieturas punktu pirms studiju uzsākšanas dažādās mākslas jomās.

Muzeja darbalaiks: 11.00–18.00, slēgts – pirmdien, otrdien.

Ieejas maksa – 2.00 eiro.

Skolēniem, studentiem un senioriem – 1.00 eiro.

Vairāk informācijas pa tālruni 67331641, 26586404 vai e-pastu: jrrbm@memorialiemuzeji.lv, kā arī http://www.memorialiemuzeji.lv.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!