Ijabs un Pabriks oficiāli pievienojušies partijai Latvijas attīstībai

Artis Pabriks (no kreisās) un Ivars Ijabs

Partijai Latvijas attīstībai (LA) nolēmuši pievienoties aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs, informē LA ģenerālsekretāre Jeļena Jesajana.

Kā skaidro aizsardzības ministrs Artis Pabriks, viņš partijā nolēmis iesaistīties, ar ko viņam ir kopīgs redzējums par Latvijas valsts tālāko attīstību. «Man simpatizē LA pārstāvētās klasiski liberālās vērtības un es ticu, ka šai partijai ir liels potenciāls Latvijas politiskajā arēnā.»

Pabriks iepriekš bijis partijā Vienotība, taču 2018. gada jūnijā paziņoja par izstāšanos no tās. reizē Pabriks nāca klajā ar paziņojumu par pievienošanos apvienībai Attīstībai/Par! (AP), nebūdams to veidojošo partiju biedrs. Pabriks 13.Saeimas vēlēšanās kandidēja no AP saraksta un tika ievēlēts.

Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs pauž: «Es vienmēr esmu vēlējies redzēt Latviju kā daļu no mūsdienīgas, attīstītas un iekļaujošas Eiropas. Ilgtspējīgas izaugsmes pamatā ir spēja rīkoties izšķiroši gan vieglos, gan arī grūtos laikos, saglabājot politisko vīziju par vēlamo mērķi nākotnē.»

«Partija Latvijas attīstībai apvieno man simpātisku līdzsvaru starp ideālismu un praktisku rīcībspēju, un es novērtēju tās līdzšinējo darbu ilgtermiņa perspektīvas vārdā, nebaidoties īpaši svarīgos mirkļos rīkoties sabiedrības interesēs. To visspilgtāk apliecina valdībā iesāktās reformas, uzņemoties un veiksmīgi risinot valstiski nozīmīgus jautājumus.»

Ijabs Eiropas Parlamenta vēlēšanās startēja no apvienības Attīstībai/Par! saraksta, nebūdams nevienā no šīm partijām oficiāls biedrs.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas