Indonēzijā atrod avarējušās lidmašīnas melno kasti

Indonēzijas varasiestādes ir atradušas melno kasti lidsabiedrības Sriwijaya Air lidmašīnai, kas nedēļas nogalē avarēja jūrā ar 62 cilvēkiem uz klāja, vēsta kanādiešu-britu ziņu aģentūra Reuters.

Sestdien, 9.janvārī, drīz pēc izlidošanas no Indonēzijas galvaspilsētas Džakartas galvenās lidostas, iekrītot Javas jūrā, avarēja indonēziešu lidsabiedrības Sriwijaya Air pasažieru lidmašīna. ASV ražojuma Boeing 737-500 lidmašīnā tobrīd atradās 62 cilvēki.

Atbildīgie dienesti jūrā ap notikuma vietu atraduši lidaparāta atlūzas, cilvēku mirstīgās atliekas un personīgās mantas. Otrdien, 12.janvārī, atrasta arī viena no divām lidmašīnas melnajām kastēm, kas pēcāk ar ātrlaivu nogādāta Džakartas ostā. Iemesls, kādēļ nedēļas nogalē avarēja 26 gadus vecā lidmašīna, pagaidām nav zināms.

Lasiet arī: Lidmašīnu ražotājam Boeing 2,5 miljardu dolāru naudassods par krāpniecību

Šī ir Indonēzijas pēdējo gadu otrā traģiskākā aviokatastrofa. 2018.gadā arī Javas jūrā pēc pacelšanās no Džakartas lidostas avarēja lidsabiedrības Lion Air pasažieru lidmašīna Boeing 737 Max, laupot 189 pasažieru un apkalpes locekļu dzīvības, vēsta Reuters.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!