Internets ir pilnīgā šokā par šī vīrieša selfiju!

Ir momenti, kurus ir normāli iemūžināt ar selfija palīdzību, tomēr šis gadījums ir īpašs.

Iespējams, ka šis ir pats interesantākais/dīvainākais/nesaprotu-ko-par-to-domāju slefijs. Vai šādu selfiju vajadzētu publicēt sociālajos tīklos?

Diena, kad pasaulē nāk pirmdzimtais, ir brīdis, ko nevar aizmirst neviens cilvēks. Par laimi, Sāra Solano un viņas vīrs Džils ir uzņēmuši selfiju brīdī, kad sieva dzemdē bērnu – tagad viņi vienmēr varēs atskatīties atpakaļ uz šo brīnišķīgo brīdi, kuru, ja nu nejauši gadās, viņi būtu aizmirsuši. Vai pareizāk sakot – viņi un vēl 2,5 miljoni cilvēku, kuri ir redzējuši Sāras seju sāpīgo dzemdību laikā.

Džils, publicējot foto internetā, komentēja: “Mana sieva vēlējās, lai kāds uzņem bildi ar mūsu sejas izteiksmēm, kad mēs laidīsim pasaulē savu bērniņu. Tādēļ es vienu uzņēmu.”

Pēc tam Džils atzinās, ka šis selfijs esot uzņemts tikai dažas minūtes pirms pasaulē nākusi viņu meitiņa.

Lai arī bija daudz komentāru, kuros bija teikts, ka pēc tam sieva nogalinās Džilu, patiesībā viņai šāda selfija uzņemšana šķita smieklīga.

Avots: womansday.com

Saistītie raksti

2 KOMENTĀRI

  1. “Mana sieva vēlējās, lai kāds uzņem bildi ar mūsu sejas izteiksmēm, kad mēs laidīsim pasaulē savu bērniņu. Tādēļ es vienu uzņēmu.” – ja kādam cilvēkam ir tajā brīdī sāpes, tad tās ir sievai, nevis “mēs”, nabadziņš, kāda pašam būtu sejas izteiksme, ja nāktos dzemdēt, gribētos tad redzēt selfiju :D

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas