Internetu pāršalc latviešu veidotais droša interneta video. Lūk, kādas briesmas slēpjas otrpus ekrānam!

Ikviens no mums mūsdienās izmanto internetu, un nav svarīgi, vai to darām darbam, izklaidei vai atpūtai, taču pienāk dzīvē brīdis, kad mēs neaizdomājamies par informatīvo saturu, kādu mēs par sevi publicējam visiem labi pieejamās interneta vietnēs un portālos.

Ko darīt, ja gadījumā mūsu publicētā informācija var kā bumerangs atnākt pie mums atpakaļ? Labi, ja šī atgriezeniskā saite ir pozitīva, bet ir simtiem un tūkstošiem stāstu, kas pierāda pilnīgi pretējo.

Pirms vairāk nekā mēneša mūsu pašu latvieši ķērās klāt šim nopietnajam jautājumam par to, kas tad ir drošs internets un kādas mēdz būt sekas tad, ja informācija par sevi vai sev tuvu cilvēku tiek publicēta neapdomīgi.

Kā raksta paši ideju autori: «Cik apdomīgi ar savu bērnu privāto informāciju rīkojas paši vecāki? Kā uz to reaģē vecāki un jaunieši?»

To vēro šokējošā sociālajā eksperimentā!

Noteikti neesiet vienaldzīgi un dalieties ar šo informāciju arī ar saviem draugiem, radiem un paziņām! Atcerieties vienmēr šo – jūs nekad nezināt, kādi ir cilvēku nodomi, tādēļ vienmēr jābūt dubultpiesardzīgiem!

Avots:

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas