Investējot desmit miljonus, Maxima oktobrī atvērs trīs veikalus

Oktobrī Maxima Latvija atklās trīs veikalus – pēc rekonstrukcijas durvis vērs Maxima XX veikals Mūkusalas ielā 73 un Maxima X Viestura prospektā 26, kā arī jauns Maxima X veikals Gaigalas ielā 29, paplašinot piemājas veikalu tīklu. Kopējās investīcijas visu trīs veikalu izveidē ir teju desmit miljoni eiro, informē uzņēmumā.

Paplašinātais un modernizētais Maxima X veikals Viestura prospektā 26 durvis pircējiem vērs 3.oktobrī, Maxima XX veikalu Mūkusalas ielā pēc atjaunošanas darbiem plāno atklāt 10.oktobrī un jaunais Maxima X veikals Gaigalas ielā Bolderājas iedzīvotājus plāno sagaidīt 17.oktobrī.

«Lai nodrošinātu mūsdienu prasībām atbilstošu iepirkšanās pieredzi gan nelielos piemājas veikalos, gan plašākos XX formātu veikalos, mēs esam ieguldījuši ne tikai veikalu interjera uzlabošanā un apkārtējās teritorijas sakārtošanā, bet arī atvēlējuši ievērojamu daļu investīcijas visu trīs veikalu aprīkošanā ar jaunākajām tehnoloģijām», atzīmē Maxima Latvija valdes locekle Kristīne Āboltiņa

Tāpat uzņēmumā norada, ka veikalu tīkla attīstībā tiek investēts gan jaunu ēku būvniecība, gan esošo ēku fasādes atjaunošana, tirdzniecības zāles un palīgtelpu izbūve un iekārtošana atbilstoši mūsdienīgas iepirkšanās un darba vides prasībām. Vienlaikus Maxima Latvija ievieš videi draudzīgas tehnoloģijas, attīstīta pašapkalpošanās kasu tīklu un pilnveido klientu apkalpošanas sistēmu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas