Investējot divus miljonus eiro, latvieši rada jaunu savstarpējo aizdevumu platformu

Latvijas tirgū sevi piesaka jauna savstarpējo aizdevumu platforma DoFinance. Tās izveidotājs ir pašmāju uzņēmums Alfa Finance grupa, kas jaunās P2P jeb savstarpējo aizdevumu platformas izstrādē ieguldījis divus miljonus eiro, ziņo uzņēmuma pātstāvji.

Uzņēmuma dibinātāji – brāļi  – Viesturs un Jānis Kuļikovski, un mārketinga un produktu attīstības stratēģis Ingars Zagorskis saka, ka uzņēmums kalpos tiem, kuri vēlas investēt līdzekļus, bet kuri nav profesionāļi investīciju veikšanā un pārvaldīšanā.

“Pēdējo gadu tendences liecina, ka līdz ar tehnoloģiju strauju attīstību cilvēki ir gatavi līdzdarboties arī procesos, kurus iepriekš atstājuši lietpratēju ziņā. Spilgts piemērs tam ir medicīna un veselīga dzīvesveida aktivitātes,» savu pārliecību pauž uzņēmuma ideju ģenerators Jānis Kuļikovskis.

Kā vienu no pozitīviem biznesu veicinošiem faktoriem brāļi Kuļikovski min faktu, ka Latvijā ir radītas vairākas spēcīgas savstarpējo aizdevumu platformas, tādējādi vietējā tirgū akumulējot biznesa zināšanas, jaunāko tehnoloģiju pielietojumu un audzējot darbinieku kompetenci.

Savukārt produktu attīstības stratēģis Ingars Zagorskis uzskata, ka šajā nozarē pastāv pozitīvā konkurence, ieejot tirgū: «Pateicoties citiem spēcīgiem pašmāju nozares spēlētājiem spēsim daudz veiksmīgāk konkurēt arī globālajos tirgos, jo esošā sīvā konkurence motivē darboties ātrāk un efektīvāk. Jau šobrīd, uzsākot DoFinance darbību, esam tirgū ieviesuši vairākus jauninājumus, ko novērtēs ikviens investors. Piemēram, iespēju ieguldītos līdzekļus izņemt pirms termiņa beigām un izmantot automatizēto jeb Auto Invest investīciju, pelnot līdz pat 12% gadā.»

Lai pārliecinātu par uzņēmuma efektivitāti un tās funkcijām, uzņēmuma pārstāvis Viesturs Kuļikovskis saka: «Trīs valstīs mūsu reģistrēto klientu skaits ir jau vairāk nekā 150 tūkstoši un izsniegto kredītu apjoms pārsniedz 16 miljonus eiro. Tuvāko gadu laikā plānojam strauji attīstīt savu darbību arī citos Eiropas un Āzijas tirgos, kļūstot par vienu no vadošajiem tiešsaistes finanšu pakalpojumu sniedzējiem.»

Ref: 225.000.103.608

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas