Īsi pirms ES referenduma migrācija uz Lielbritāniju – rekordaugsta

Tuvojoties 23.jūnijā gaidāmajam britu referendumam par izstāšanos no Eiropas Savienības, Lielbritānijas oficiālā statistika liecina, ka 2015.gadā valstī iebraukuši par 333 000 cilvēku vairāk nekā izbraukuši.

Lielbritānijas Valsts Statistikas pārvalde arī aplēsusi, ka valstī no citām ES dalībvalstīm iebraukuši par 184 000 cilvēkiem vairāk nekā izbraukuši uz tām, kas ir rekordaugsts līmenis, ziņo BBC.

Viens no izstāšanās aizstāvjiem – britu parlamentārietis un bijušais Londonas mērs – Boriss Džonsons (Boris Johnson), vērtējot šos statistikas datus, norādījis, ka premjerministra Deivida Kamerona (David Cameron) iepriekš izvirzītais mērķis panākt migrācijas bilanci zem 100 000 iebraucēju situācijā, kad Lielbritānija ietilpst ES, bijis «cinisks».

Tikmēr Lielbritānijas iekšlietu ministrs Džeimss Brokenšīrs (James Brokenshire) oponējis Džonsonam, vēršot uzmanību uz pašreizējām britu valdības sarunām ar Briseli par valsts dalības nosacījumu pārskatīšanu un prognozējis, ka izdosies vienoties par pabalstu iegrožošanu iebraucējiem un arī ierobežot fiktīvās, migrācijas nolūkā slēgtās, laulības.

Ref: 111.111.103.3569

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas