Itālijā atvērts lielākais termālais parks Eiropā

Netālu no Veronas Itālijā atklāts lielākais termālais parks Eiropā 60 000 kvadrātmetru platībā – Aquardens – kas ir paradīze visiem ūdens prieku cienītājiem.

Ieejot parkā, pirmais acīs iekrīt liels ūdenskritums, aiz kura atrodas stikla siena. Caur to var vērot Valpoličelli skaistās ainavas. Pats parks ir pilns ar dažādiem broma-joda ūdens baseiniem. Ūdeni tajos paredzēts mainīt piecas reizes dienā, kaut pēc noteikumiem pietiktu arī ar trim, raksta portāls Travelnews.lv.

Īpaši ir padomāts par tiem, kuri vēlas uzlabot savu veselību. Te atrodams SPA, dažādu veidu saunas un dušas, ūdens gultas ar nomierinošu mūziku, gultas, kuru matrači veidoti no siltām smiltīm. Tāpat pieejamas dziednieciskās dubļu vannas un dažādi skrubji.

Ja ūdens procedūras ir apnikušas, tad apmeklētājs var atpūsties uz verandas vai parkā, kas atrodas turpat blakus Aquardens. Netālu atrodas arī trīs restorāni, kuru darbinieki neiebildīs, ja ieradīsieties halātā un čībās.

Termālā parka autori ir brāļi Flavio un Roberto Zuliani un tā izmaksas sasniedz 30 miljonus eiro (21 miljonu latu). Nākotnē to plānots paplašināt, iekļaujot viesnīcu, kosmētisko klīniku un konferenču zāles.

Ieeja parkā maksā 16 eiro (11 latus) un biļete ir derīga trim stundām.

Ref: 104.000.102.2263

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas