Itālija ievēros maksimālu piesardzību, veidojot karantīnas atcelšanas plānu

Itālijā šonedēļ pirmoreiz sarucis COVID-19 inficēšanās temps, un valdība gatavo karantīnas ierobežojumu atcelšanas plānu un sola ievērot maksimālu piesardzību, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Itālijas varasiestādes atzinīgi novērtējušas 20.aprīļa datus par saslimušo skaita izmaiņām. Pirmdien, pirmoreiz kopš infekcijas slimības uzliesmojuma sākuma valstī ir reģistrēts dienas jauno apstiprināto saslimšanas gadījumu skaita kritums, proti, par 20 gadījumiem.

Premjerministrs Džuzepe Konte (Guiseppe Conte) publicējis ierakstu sociālajā tīklā Facebook, kur skaidrojis, ka līdz šīs nedēļas beigām Itālijas valdība nāks klajā ar ierobežojumu atcelšanas plānu. Viņš uzsvēris, ka tajā nebūs atkāpju no maksimālas piesardzības politikas un ka Itālija ierobežojumus atcels atbilstoši nopietniem, zinātniski pamatotiem apsvērumiem.

«Apdomīgi prognozējot, mēs to [ierobežojumu atcelšanas plānu] piemērosim no 4.maija,»

norādījis Konte, ziņo BBC.

Itālija ir eirozonas trešā lielākā tautsaimniecība. No COVID-19 izraisītām komplikācijām valstī kopš pandēmijas sākuma ir miruši 24 114 cilvēki. Tas ir lielākais skaits Eiropā un otrais lielākais pasaulē, rāda Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra dati.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas