Itālija pēc letāliem koronavīrusa gadījumiem ievieš pārvietošanās ierobežojumus

Milāna, Itālija

Itālijā, kur no koronavīrusa izraisītām komplikācijām ir miruši trīs cilvēki, valsts ziemeļu daļā ieviesti stingri iedzīvotāju pārvietošanās ierobežojumi, tostarp naudassods par iebraukšanu vīrusa uzliesmojuma teritorijā, ziņo The Guardian.

Itālijā līdz svētdienai, 23.februārim, ar jauno koronavīrusu ir inficējušies 152 cilvēki un trīs cilvēki ir miruši no vīrusa izraisītām komplikācijām.

Kopš piektdienas, 21.februāra, uzsāktas policijas patruļas 11 Itālijas pilsētās, no kurām vairums atrodas Lombardijas reģionā, valsts ziemeļos. To iedzīvotājiem liegts izbraukt no pilsētām, un par lieguma pārkāpšanu draud naudassods. Ierobežojumu skarto pilsētu iedzīvotājiem varasiestādes lūgušas uzturēties to dzīvesvietās un izvairīties no klātbūtnes kontakta ar citiem cilvēkiem. Pilsētās slēgtas skolas, veikali un uzņēmumi, izņemot aptiekas, ziņo The Guardian.

Jaunākā Pasaules Veselības organizācijas informācija liecina, ka no Eiropas valstīm koronavīrusa inficēšanās gadījumi konstatēti Somijā, Zviedrijā, Beļģijā, Lielbritānijā, Vācijā, Francijā, Spānijā un Itālijā, kā arī Krievijā, taču infekcijas gadījumu skaits Eiropā ir salīdzinoši mazs.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas