Itālijā pēc trošu vagoniņa traģēdijas aiztur trīs personas

Itālijā par iespējamu saistību ar trošu vagoniņa avāriju, kas aizvadītajā nedēļas nogalē prasīja 14 cilvēku dzīvības, aizturētas trīs personas, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Svētdienas, 23.maija, nelaimes gadījums ar kalnu tūrisma transportlīdzekli Itālijas ziemeļrietumos tiek izmeklēts. Analizējot incidenta cēloņus, atklāts, ka trošu vagoniņam bijušas atslēgtas avārijas bremzes, un tas bijis zināms trim vagoniņa apkalpojošā uzņēmuma darbiniekiem.

Lasiet arī: Itālijas kalnos traģiski avarē trošu vagoniņš

«Trīs aizturētie par avārijas bremžu sistēmas kļūmi zināja vairākas nedēļas,» tā ziņu aģentūrai Efe sacījusi prokurore Olimpija Bossi (Olimpia Bossi). Itālijas telekanāls Rai 3 savukārt citējis kādas amatpersonas teikto, ka aizdomās turētie – uzņēmuma īpašnieks, direktors un tehniskais vadītājs atzinušies, ka avārijas bremzes izslēgtas pēc tam, kad remontstrādniekiem nav izdevies saremontēt trošu vagoniņa tehniskās problēmas.

Attiecīgi tiek pieņemts, ka trošu vagoniņš ar nefunkcionējošām avārijas bremzēm vedis cilvēkus ar ātrumu virs 100 km/h, līdz atsities pret vienu no trošu ceļa balsta stabiem un nokritis no 20 metru augstuma, vēsta BBC.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas