Itālijas kalnos traģiski avarē trošu vagoniņš

Itālijā 14 cilvēki gājuši bojā kalnu kūrortā avarējot trošu vagoniņam, vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Svētdien, 23.maijā, Pjemontas reģionā, valsts ziemeļrietumos pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ nogāzies trošu vagoniņš. Transportlīdzeklī, kas tobrīd atradies 20 minūtes ilgā maršrutā no Stresas pilsētas uz Motarones kalnu, bijuši 15 cilvēki.

Lasiet arī: Itālijā amerikāņu studentus soda ar mūža ieslodzījumu par policista noduršanu

Vagoniņš kritis no aptuveni 20 metru augstuma, nogāzies meža klātā kalna nogāzē un pēc piezemēšanās vēl ripojis līdz atdūries, atsitoties pret koku stumbriem. Nelaimes gadījumā gājuši bojā 14 cilvēki, tostarp tūristi no Izraēlas un Irānas. Vienīgais dzīvs palicis kāds piecgadīgs bērns, kuru glābēji nogādājuši slimnīcā bezsamaņas stāvoklī, ar lauztām kājām un smadzeņu traumu, mikroeumāru vietnē Twitter paziņojis kalnu glābšanas dienests.

«Šī ir šausmīga cilvēku traģēdija un traģēdija teritorijai,» Stresas pilsētas pašvaldības vadītāja Marcella Severino (Marcella Severino) sacījusi ziņu aģentūrai RAI. Šobrīd tiek pieļauts, ka nelaimi izraisījusi troses pārtrūkšana īsi pirms tam, kad vagoniņam vajadzēja sasniegt Motarones kalna virsotni, vēsta The Guardian.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas