Izmantojot tūkstošiem LED gaismiņu, Jūrmalā atklāts ziemas Gaismas parks

Jūrmalā, Dzintaru mežaparkā atklāts Gaismas parks, kurā dažādos gaismas dekoros un skulptūrās jau otro gadu iemirdzas tūkstošiem LED gaismiņu. 

Šogad Dzintaru mežaparka Gaismas parks papildināts ar jauniem mirdzošiem gaismas elementiem. Parka apmeklētāju jau iemīļotos dekorus, kas veidoti no 85 tūkstošiem LED gaismiņu, papildina īpaša aleja – Piena ceļš, kurā ikviens varēs saskatīt krītošas zvaigznes un ievēlēties vēlēšanos. Alejas koka galotnes atgādina zvaigznājus naksnīgās debesīs. 14 hektārus plašo parka teritoriju šogad «apdzīvo» lāču, ežu un vāveru ģimene, kā arī citi meža zvēri, informē Jūrmalas pilsētas dome.

Lielākais un iespaidīgākais no gaismas dekoriem arī šogad ir parka tiltiņš – arka, kas veidota jūras viļņa formā. Gaismas tiltiņu veido LED gaismu virtenes kopumā 3,5 km garumā. Savukārt Dzintaru mežaparka 33,5 metrus augsto skatu torni rotā no gaismas dekoriem veidotas sniegpārsliņas un sniega sanesumi kāpās.

Gaismas parks apmeklētājiem atvērts katru dienu līdz plkst.22:00, un ieeja tajā ir bez maksas. Visu decembri, sestdienās un svētdienas no plkst. 16:00 līdz 19:00 tajā notiks radošās darbnīcas, rotaļas un citas aktivitātes ģimenēm ar bērniem.

Gaismas parka koncepciju veidojuši 2017.gada Lietuvas galvaspilsētas Viļņas krāšņās Ziemassvētku egles autori – mākslinieki Jolanta Tūraite (Jolanta Tūraitë) un Dominiks Koncevičjus (Dominykas Koncevičius) – un Latvijas iluminācijas eksperte Jevgenija Verovska.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas