Izraudzīti trīs Rīgas domes departamentu jaunie direktori

Rīgas domes pagaidu administrācija izraudzījusies jaunus direktorus trim domes departamentiem, liecina piektdien, 29.maijā, gaidāmās administrācijas sēdes darba kārtība.

Par Finanšu departamenta direktoru plānots iecelt līdzšinējo direktora pienākumu izpildītāju Uldi Rakstiņu, bet par Pilsētas attīstības departamenta direktori – Ilzi Purmali, kura arī patlaban ir departamenta direktora pienākumu izpildītāja. Abi divi departamentos strādā jau vairākus gadus.

Tikmēr par Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktoru plānots iecelt bijušā premjera Māra Kučinska (ZZS) biroja vadītāju Māri Krastiņu. Patlaban departamentu direktora pienākumus pilda Izglītības pārvaldes vadītājs Ivars Balamovskis.

Patlaban jautājumi par viņu iecelšanu amatos ir iekļauti sēdes papildu darba kārtībā, kas nozīmē, ka par šo jautājumu izskatīšanu administratoriem vēl būs jābalso.

Finanšu departamenta direktora amats bija vakants kopš 2019.gada novembra, Izglītības departamenta – kopš 2019.gada marta, bet Pilsētas attīstības departamenta – jau kopš 2017.gada.

Kopumā uz Finanšu departamenta direktora amatu bija pieteikušies septiņi pretendenti, bet uz Pilsētas attīstības departamenta vadītāja krēslu kandidēja 14 cilvēki.

Savukārt uz Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora amatu pieteicās septiņi kandidāti.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas