Izsludina atklātu konkursu uz brīvdabas muzeja direktora amatu

Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi atklātu konkursu uz Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja (LEBM) direktora amatu, informē ministrijā.

Pretendenti pieteikumus KM aicināti iesniegt līdz 10.jūlijam.

Prasības, kas izvirzītas pretendentiem un tiks izvērtētas atklātā konkursā, ir akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība humanitārajās vai sociālajās zinātnēs, vismaz divu gadu darba pieredze vadošā amatā (iegūta pēdējo piecu gadu laikā).

Tāpat jaunajam direktoram nepieciešamas teicamas latviešu valodas un labas vismaz divu svešvalodu (t.sk. angļu valodas) zināšanas (vismaz C1 līmenis valsts valodā, vismaz B1 līmenis mutvārdu saziņas prasmēs svešvalodās atbilstoši Europass valodu pašnovērtējumam), labas zināšanas un izpratne par muzeju darbību un funkcijām un citas.

LEBM direktora amata pretendentiem būs jāiesniedz muzeja iepriekšējo trīs gadu darbības izvērtējums un turpmākās darbības attīstības piedāvājums pieciem gadiem, kurā norādīti tā īstenošanas veidi un līdzekļi. Citu pieteikumā ietveramo dokumentu apraksts pieejams KM tīmekļvietnes sadaļā Vakances.

Atbilstoši likumā noteiktajam LEBM direktora mēnešalga var sasniegt 2 135 eiro pirms nodokļu nomaksas (atkarībā no amata kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā un ir būtiska muzeja funkciju izpildei).

LEBM direktora amata pretendenti tiks izvērtēti trīs konkursa kārtās – pretendentu atlasē, strukturētā intervijā (intervija) un padziļinātā intervijā (prezentācija un pārrunas). Pieteikumus LEBM direktora amatam izvērtēs speciāli izveidota komisija, kā arī tās pieaicināti eksperti.

Pēc dienesta pārbaudes veikšanas muzejā un Latvijas Muzeju padomes iepazīstināšanas ar dienesta pārbaudes komisijas izdarītajiem slēdzieniem 29.aprīlī KM izdeva rīkojumu, uzsakot darba līgumu līdzšinējai LEBM direktorei.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas