bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Pirmdiena 24.09.2018 | Vārda dienas: Agris, Agrita
LatviaLatvija

Izsludināts atkārtots konkursu uz Latvenergo valdes locekļa amatu

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Izsludināts atkārtots konkurss uz energokompānijas Latvenergo valdes locekļa amatu. Konkursam iespējams pieteikties līdz 2018.gada 22.jūnijam (ieskaitot), liecina kompānijas publiskotā informācija.

AS Latvenergo padomes loceklis un nominācijas komisijas vadītājs Mārtiņš Bičevskis norādīja, ka padome nolēmusi izsludināt atkārtotu valdes locekļa atlases procesu, kā arī specifizēt atlases kritērijus, lielāku nozīmi piešķirot vadības pieredzei inovatīvu produktu ieviešanā.

«Atlases procesā pārliecinājāmies, ka Latvijā ir ierobežots vadītāju skaits ar pieredzi inovāciju ieviešanā un vienlaicīgu pieredzi lielās kapitālsabiedrībās. Ņemot vērā straujo dažādu ekonomikas nozaru transformāciju un pārliecību, ka Latvenergo nākotne un attīstība ir cieši saistīta ar augsto tehnoloģiju ieviešanu, inovatīvu jaunu produktu radīšanu un modernu efektīvu pārvaldi, Latvenergo padome [iepriekš] izsludināto atlasi noslēdz bez rezultāta un precizē atlases kritērijus, lai paplašinātu pretendentu loku, dodot iespējas startēt lielākam skaitam vadītāju ar starptautisku pieredzi inovatīvu produktu ieviešanā un procesu vadībā,» skaidroja Bičevskis.

Valdes locekļa amata pienākumu un atbildības aprakstā teikts, ka valdes loceklim jāievieš inovatīvi risinājumi un jānodrošina darba izpildes procesu nepārtraukta uzlabošana racionālai resursu izmantošanai, jānodrošina pārraudzībā esošo struktūrvienību sekmīga sadarbību ar citām struktūrvienībām kā kapitālsabiedrībā, tā koncernā kopumā, kā arī vēl citi pienākumi.

Amata kandidātu sākotnējo atlasi un novērtēšanu veiks personāla atlases kompānija Amrop.

Iepriekš šogad janvāra beigās izsludinātajā konkursā no amata pretendentiem tika prasītas zināšanas un izpratne par Latvenergo un tā koncerna darbības jomām – elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu, elektroenerģijas sadali, tirdzniecību, zināšanas un izpratne par valsts kapitālsabiedrību darbību un to pārvaldi, korporatīvās pārvaldības principiem, zināšanas par pārmaiņu vadību, inovāciju ieviešanu, zināšanas un izpratne par informācijas tehnoloģiju pielietošanu biznesa procesu vadībā, aktualitātēm informācijas tehnoloģiju attīstībā, finanšu, risku un personāla vadību, kā arī tika prasītas teicamas valsts valodas un angļu valodas zināšanas un bija vēlamas krievu valodas zināšanas.

Tāpat Latvenergo valdes locekļa amata kandidātiem tika prasīta augstākā izglītība (vēlams dabaszinātnē/ inženierzinātnē/ sociālā un tiesību zinātnē/ datorzinātnē), pieredze biznesa vadībā stratēģiskā līmenī un/vai operatīvā līmenī ar dalību stratēģisku lēmumu pieņemšanā lielā kapitālsabiedrībā ne mazāk kā trīs gadus, daudzveidīga pieredze un pieredze starptautiskās globāla mēroga kompānijās, tostarp ārpus Latvijas, pieredze pārmaiņu vadībā – procesu optimizācijas un uzlabošanas projektu vadībā, pieredze komandu darbā – komandu veidošanā, vadīšanā, iekļaušanās jaunās komandās, komandas darba produktivitātes paaugstināšanā, pieredze stratēģiju izstrādē, konceptuālu dokumentu veidošanā, kā arī prasmes prezentēt, argumentēt, pārliecināt, veidot konstruktīvu diskusiju.

Jau vēstīts, ka darbu Latvenergo valdē no 1.marta atstāja valdes loceklis Guntis Stafeckis. Šādu lēmumu viņš pieņēmis, lai nostiprinātu veselību. Stafeckis Latvenergo valdes locekļa un Tehnoloģiju un atbalsta direktora amata pienākumus pildīja kopš 2015.gada.

Šobrīd Latvenergo valdes priekšsēdētājs ir Āris Žīgurs, kā arī valdē strādā Uldis Bariss, Māris Kuņickis un Guntars Baļčūns.

Latvenergo koncerns nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un pārdošanu, dabasgāzes tirdzniecību, elektroenerģijas sadales pakalpojuma nodrošināšanu un pārvades sistēmas aktīvu pārvaldību. Latvenergo obligācijas kotē biržas Nasdaq Riga parāda vērtspapīru sarakstā.


Pievienot komentāru

Foto: Pāvests Francisks vada ekumenisko dievkalpojumu Rīgas Domā

Pāvests Francisks viesojas gan Rīgas pilī, gan Rīgas Doma baznīcā, kur vadīja ekumenisko dievkalpojumu, klātesot dažādām Latvijas amatpersonām.

Pāvests Francisks ierodas vizītē Latvijā

Latvijā pirmdien, 24.septembrī, ieradās katoļu pāvests Francisks. Pāvestu Rīgas lidostā sagaidīja Latvijas prezidents Raimonds Vējonis, Latvijas katoļu arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs un citas personas.

Nedēļa Lietuvā. Vēlas «apcirpt» tiesu izpildītāju atlīdzību

Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite aizvadītajā nedēļā sagatavojusi likumdošanas priekšlikumus, lai ierobežotu tiesu izpildītāju atalgojumu līdz 15% no to piedzītās summas.

BNN nedēļas apkopojums: Priekšvēlēšanu karstumā. Tiesiskums Latvijā. Baltijas valstu gatavošanās pāvestam

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kurās ietvertas tādas tēmas kā Izaugsme; Nākotne; Cīņa; Saeimas vēlēšanas; Stagnācija; Pārmaiņas.

Tiesa Zeiļu patur apcietinājumā

Rīgas apgabaltiesa piektdien, 21.septembrī, nolēma paturēt apcietinājumā Rēzeknes-Aglonas diecēzes priesteri Pāvelu Zeiļu, kurš tiek turēts aizdomās par seksuālu vardarbību un cilvēktirdzniecību.

Saeimas komisija vienojas par pensiju regulējumu Diasporas likumā

Saeimas Ārlietu komisija piektdien, 21.septembrī, vienojās par pensiju regulējumu Diasporas likumā. Komisija iesniegtos priekšlikumus šajā jautājumā skatīja jau iepriekšējā sēdē, taču komisijas priekšsēdētājs Ojārs Ēriks-Kalniņš norādīja, ka jautājums ir sarežģīts, tādēļ nepieciešamas tālākas diskusijas, kas norisinājās piektdien.

RAKUS uzlabojušās ārstēšanas iespējas Krona slimības pacientiem

Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā Gastroenteroloģijas, hepatoloģijas un nutrīcijas klīnikā ir uzsākta pacientu ārstēšana ar pašlaik pasaulē pieejamo pēdējās paaudzes medikamentu Krona slimības ārstēšanai, kas no 2018.gada ir iekļauts arī kompensējamo zāļu sarakstā Latvijā.

Viesmīlības nozarei nākamgad varētu piemērot PVN 12% apmērā

Viesmīlības nozarei no nākamā gada janvāra varētu piemērot samazināto pievienotās vērtības nodokļa likmi 12% apmērā, līdzšinējo 21% vietā, paziņo finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.

No 25.septembra sāks izsniegt vēlētāja apliecības

No otrdienas, 25.septembra līdz 6.oktobrim vēlētāji, kuriem ir tikai personas apliecība, bet nav pases, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes teritoriālajās nodaļās varēs izņemt vēlētāja apliecību dalībai 13.Saeimas vēlēšanās.

Ražotāju cenu līmenis rūpniecībā augustā palielinājās par 1,0%

Šī gada augustā salīdzinājumā ar jūliju ražotāju cenu līmenis Latvijas rūpniecībā palielinājās par 1,0%.

Gapoņenko veselības stāvokļa dēļ tiesa pārceļ viņa krimināllietas izskatīšanu

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien pasludināja pārtraukumu krimināllietas skatīšanā, kurā par nacionālā naida kurināšanu apsūdzēts nereģistrētā veidojuma Nepilsoņu kongress vadonis Aleksandrs Gapoņenko.

Aptauja: Latvijā smēķē puse jauniešu 18 – 24 gadu vecumā

Latvijā smēķē puse jauniešu 18 –24 gadu vecumā, turklāt 28% no viņiem smēķē regulāri, liecina jaunākais Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss.

Bīskaps: Aizdomās turētajam priesterim Zeiļam slimnīcā veiks smagu operāciju

Seksuālās vardarbības un cilvēktirdzniecības lietā aizdomās turētajam Rēzeknes-Aglonas diecēzes priesterim Pāvelam Zeiļam piektdien, 21.septembrī, slimnīcā tiks veikta smaga operācija.

Pētījums: Bankomātos naudu izņem retāk, bet lielākas summas

Sabiedrībā ik pa laikam uzvirmo diskusija par atteikšanos no fiziskas jeb skaidras naudas izmantošanas, respektīvi, no banknošu un monētu lietošanas.

Dodoties uz Aglonu jārēķinās ar intensīvu satiksmi un papildu laiku ceļā

Dodoties uz Aglonu sakarā ar Viņa Svētības pāvesta Franciska vizīti, autobraucējiem jārēķinās ar intensīvu satiksmi un ilgāku ceļā pavadītu laiku, kā arī ar remontdarbiem atsevišķos ceļu posmos.

ASV soda Ķīnu par ieroču iegādi no Krievijas

Amerikas Savienotās Valstis ir paziņojušas par sankciju ieviešanu Ķīnas bruņotajiem spēkiem, jo tie no Krievijas iegādājušies iznīcinātāju lidmašīnas un raķešsistēmas. Vašingtonas skatījumā darījumos ir pārkāpts ASV likums, ar ko Krievijai noteiktas plaši soda pasākumi par jaukšanos 2016.gada ASV vēlēšanās.

Karavīriem mācību komandējumu laikā nodrošinās ģimenes atbalsta pasākumus

Saeima galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumā. Tie nosaka vienādas sociālās garantijas valsts drošības dienestā esošām personām, kā arī ģimenes atbalsta pasākumus karavīriem ilgstošā mācību komandējumā.

ES draud britiem ar šķiršanos bez vienošanās, prasa drīzu pretimnākšanu

Eiropas Savienības dalībvalstu līderi ir iecerējuši censties panākt, lai strīdi, kas saistīti Lielbritānijas izstāšanos tiktu atrisināti oktobra laikā.

VUGD priekšnieka vietnieku Sēli tur aizdomās par piesavināšanos nelielā apmērā

Iekšlietu ministrijas Iekšējās drošības birojs aizturējis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieku Intu Sēli un vēl vienu dienesta amatpersonu – vecāko inspektoru.

Latvijas skolās šogad par 309 audzēkņiem mazāk nekā pērn

Vispārējās izglītības programmās no 1. līdz 12.klasei šogad mācās par 309 skolēniem mazāk nekā pērn, liecina Valsts izglītības informācijas sistēmas dati uz šī gada 1.septembri.

Tuvākajās dienās vasara noslēgsies un iestāsies rudenīgi laika apstākļi

Latvijā piektdien, 21.septembrī, vēl saglabāsies karsts laiks. Saule mīsies ar mākoņiem, tomēr būtiski nokrišņi nav gaidāmi. Pastiprināsies dienvidu puses vējš, kas rietumu un centrālajos rajonos brāzmās sasniegs 15-17 m/s.

Lietuvas premjers pievērsies pārtikas dārdzībai, cenšas saasināt konkurenci

Daudzkārt veltījis kritiku pārtikas mazumtirdzniecības ķēdēm par augstām pārtikas cenām, Lietuvas premjerministrs Sauļus Skvernelis (Saulius Skvernelis) ir pievērsies šim jautājumam. Viņš saskata kūtrumu konkurences uzrauga darbā un vēlas aicināt tirgū ienākt jaunus ārzemju mazumtirgotājus, vienlaikus pabalstot mazos vietējos veikalus.

Konceptuāli atbalsta ieceri stingrāk kontrolēt pakalpojumu sniegšanu internetā

Saeima ceturtdien, 20.septembrī, konceptuāli atbalstīja grozījumus likumā Par nodokļiem un nodevām, kas nodokļu nomaksas jomā paredz stingrāk kontrolēt preču tirdzniecību un pakalpojumu sniegšanu internetā.

Patvaļīgi nocirstu koku vietā Rīgas vēsturiskajā centrā būs jāiestāda jauni

Rīgas vēsturiskajā centrā esošas zemes īpašniekiem bojā gājuša vai patvaļīgi nocirsta koka vietā būs jāiestāda jauns, ceturtdien, 20.septembrī, trešajā lasījumā lēma Saeima. 

Jaunākie komentāri