Ja ne par ministru, tad varbūt par mēru? KPV LV Rīgas mēra kandidāts būs Nemiro

Saeimas deputāts Ralfs Nemiro

Neskatoties uz pielaides valsts noslēpumam atņemšanu, tādējādi izbeidzot ekonomikas ministra karjeru, un skaļo draudzību ar pretrunīgi vērtēto advokātu Pāvelu Rebenoku, politiskās partijas KPV LV Rīgas mēra kandidāts būs bijušais ekonomikas ministrs un Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadītājs Ralfs Nemiro.

Jau ziņots, ka Nemiro tika anulēta pielaide valsts noslēpumam, kā dēļ tika virzīts jauns ekonomikas ministrs. Tāpat vairākkārt tika cilātas Nemiro reputācijas problēmas. Ar savu bijušo padomnieku juridiskajos jautājumos, advokātu Pāvelu Rebenoku, kurš iesaisīts Olainfarm «mantinieču karos», Nemiro izklaidējas uz jahtām u.tml., turklāt vēlējās apšaubāmās reputācijas advokātu virzīt uz Latvenergo padomi.

Pašlaik politiķis turpina darbu kā Saeimas deputāts.

Nemiro kā Rīgas mēra kandidātam ir piedāvājums rīdziniekiem balstīsies uz Rīgas iekšpagalmu problēmu risināšanu, vienlaikus vēršot uzmanību uz rīdzinieku dzīves kvalitātes uzlabošanu.

Lasiet arī: Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas noteiktas šī gada 29.augustā

Par programmas vadmotīvu izvēlēts sauklis Zini: Rīga ir Tava pilsēta, un tas balstīšoties uz trīs pīlāriem – darbs, ģimene un cieņa pret rīdziniekiem. Vienlaikus liela uzmanība tiks vērsta uz pašvaldības iestāžu un uzņēmumu caurspīdīgu un pārdomātu pārvaldību rīdzinieku interesēs. Savukārt ekonomisko attīstību partija redz rīdzinieku uzņēmējdarbībā, pilsētas eksportspējā un tūrismā, kas ietver ne tikai viesnīcas, bet arī apkalpojošo sfēru – restorānus, kafejnīcas, skaistumkopšanas salonus, veikalus un izklaides vietas, kā arī vietējos ražotājus.

Starp Nemiro komandas līderiem būs arī Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs un jurists Krišs Lipšāns, kura prioritāšu lokā būs labklājības programmu pilnveidošana galvaspilsētā, veidojot to taisnīgāku pret sociāli jūtīgākiem rīdziniekiem. Tāpat plānots ar publiskās-privātās partnerības atbalstu attīstīt jaunus sociālos mājokļus un veco cilvēku aprūpes namus, tostarp nodrošināt ar mājokli pilngadību sasniegušos jauniešus, kas uzauguši sociālās aprūpes namos.

Lasiet arī: Kaimiņš: Nemiro jau sen bija jāatstādina; KPV LV padarīta par Olainfarm filiāli

Savukārt izglītības jomu pārstāvēs doktora grāda kandidāte socioloģijā, jaunā zinātniece Jūlija Stare, kurai ir ilggadēja pieredze izglītības jomā. Kā klāstīja partijā, Stare ir veicinājusi liela apjoma investīciju un projektu piesaisti zinātnei un izglītībai vairākās Latvijas augstskolās un institūtos. Kā prioritātes izglītības jomā Stare min pieejamu un kvalitatīvu visu līmeņu izglītību, atbalstu ģimenēm skološanas procesā – no pirmsskolas vecuma skolojamajiem līdz pat augstskolu un mūžizglītības apguvē iesaistītajiem.

Tāpat vēlēšanās no KPV LV saraksta startēs uzņēmējs Vasilijs Nilovs, kurš savā uzņēmumā nodarbina 40 cilvēkus. Kā savas prioritātes Nilovs min tautas sporta attīstības veicināšanu Rīgā, it īpaši attīstot bērnu un jaunatnes sportu un veidojot jaunus sporta laukumus iekšpagalmos.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas