Ritvars Jansons stājas parlamentārā sekretāra amatā

Saeimas deputāts Ritvars Jansons

Kultūras Ministrijas (KM) parlamentārā sekretāra amatā stājas 13.Saeimas deputāts Ritvars Jansons (VL–TB/LNNK), informē KM padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Inga Vasiļjeva.

Jansons turpinās veikt Saeimas deputāta pienākumus, tāpat turpinot darboties kā Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas priekšsēdētāja biedrs, Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Mediju politikas apakškomisijas sekretārs un Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas sekretārs, informē Vasiļjeva.

Lasiet arī: Kultūras ministrija no Rīgas domes grib pārņemt remonta gaidās esošo LNOB ēku

Viņa arī stāsta, ka saskaņā ar MK iekārtas likumu parlamentārajam sekretāram, kurš amatam izraudzīts no Saeimas deputātu vidus, ir atļauts saņemt tikai vienam amatam paredzēto atalgojumu pēc savas izvēles.

Jansons ir izlēmis par labu Saeimas deputāta atalgojumam, atsakoties no parlamentārā sekretāra algas.

Jansons bijis Rīgas domes deputāts, 12. Saeimas deputāts un Latvijas Okupācijas muzeja direktora vietnieks. 2009.gadā Jansons ieguvis vēstures doktora zinātnisko grādu Latvijas vēsturē LU Vēstures un filozofijas fakultātes doktora studiju programmā; 2003.gadā iegūts sociālo zinātņu maģistra grāds politikas zinātnē LU Sociālo zinātņu fakultātes politikas zinātnes maģistratūrā, pastāstīja Vasiļjeva.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas