Konstatēti jauni likumpārkāpēji uz valsts robežas un valsts iekšienē

Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē aizvadītajā dienā ir konstatējušas 39 likumpārkāpējus, ziņo robežsardze.

Turklāt uz ārējām robežām konstatēti 14 robežpārkāpēji, tajā skaitā ieceļošana Latvijā liegta diviem ārzemniekiem.

Terehovas robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienai Krievijas pilsonei, jo ārzemniecei nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, savukārt Lidostas Rīga robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Baltkrievijas pilsonim, jo ārzemnieks nevarēja pamatot ieceļošanas mērķi un apstākļus. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Savukārt uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi konstatēti diviem ārzemniekiem, ziņo Valsts robežsardze.

Grebņevas un Pāternieku robežkontroles punktos konstatēts viens Baltkrievijas un viens Ukrainas pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus (pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks, nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas) Šengenas zonas valstu teritorijā. Personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti astoņām personām – pieciem Krievijas un trim Igaunijas pilsoņiem.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības 17 personas – piecus Krievijas, četrus Igaunijas, divus Latvijas, divus Ukrainas, vienu Amerikas, vienu Kazahstānas, vienu Baltkrievijas un vienu Bulgārijas pilsoni.

BNN iepriekš ziņoja, ka uzsākta kravu skenēšana robežšķērsošanas vietā (RŠV) Terehova, kur VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) izbūvējuši kravu kontroles rentgena iekārtu.

VNĪ informēja, ka Terehova ir lielākā uz autoceļiem esošā robežšķērsošanas vieta ar Krievijas Federāciju. Saskaņā ar Valsts robežsardzes sniegtajiem datiem, 2016.gadā caur RŠV Terehova iebrauca un izbrauca 478 709 transportlīdzekļi.

Ref: 225.000.103.887

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas