Jaunā uzņēmēju paaudze nodibina Latvijas Kosmētikas ražotāju asociāciju

Vairāki Latvijas ietekmīgākie kosmētikas nozares pārstāvji ir nodibinājuši Latvijas Kosmētikas ražotāju asociāciju (LAKRA), kuras mērķis ir popularizēt mūsdienu Latvijas kosmētikas ražotājus un to produktus Latvijā un ārpus tās robežām, ziņo asociācija.

LAKRA pārstāvji sola: «Asociācija strādās ne vien pie Latvijas kā kvalitatīvas kosmētikas ražotājvalsts tēla, akcentējot produktu kvalitāti, bet arī izglītos Latvijas sabiedrību par vietējās kosmētikas pozitīvajām īpašībām.»

«LAKRA apvienojušies ražotāji, kuru kopējais apgrozījums ir aptuveni 20 miljoni eiro, turklāt gandrīz 70% no saražotās produkcijas asociācijas biedri eksportē. Tas norāda uz šīs nozares konkurētspēju un arī potenciālu, jo Latvijas kosmētikas nozarē šobrīd ir ienākusi jauna uzņēmēju paaudze, kas spēj radīt ne tikai interesantus un kvalitatīvus produktus, bet arī aizraujošu stāstu, kas ir ļoti būtiski, lai iekarotu ārvalstu tirgus,» atzīst LAKRA valdes priekšsēdētāja Ieva Plaude-Rēlingere.

LAKRA asociācijā apvienojušies tādi ražotāji kā Madara Cosmetics, Bio2You, Stenders, Kinetics Nail Systems un Ieva Plaude-Rēlingere.

To, ka šobrīd kosmētikas nozare ir kļuvusi mūsdienīga un moderna, apliecina arī Madara Cosmetics valdes loceklis Uldis Iltners: «Mūsu paaudzei ir pilnīgi jauns skatījums uz kosmētikas industriju. Turklāt ir gan vēlme un enerģija, gan ambīcijas savas idejas realizēt ne tikai Latvijas mērogā vien. Esmu pārliecināts, ka Latvijas kosmētikas industriju nākotnē ārvalstīs uztvers ne tikai kā līderi Baltijas mērogā, bet arī kā spēcīgu un kvalitatīvu kosmētikas ražotāju Ziemeļeiropā. Tieši tādēļ mēs esam apvienojuši savus spēkus.»

«Uzņēmumos mēs izmantojam modernas tehnoloģijas un attīstām mūsdienīgu darba kultūru. Mūsu uzņēmumi ir jauni, un mūs neierobežo Padomju Savienības vecais mantojums. Mēs visu veidojam no jauna, atbilstoši laikmetam, un tas dod mums pārliecību par to, ko darām. Tā ir mūsu konkurences priekšrocība,» uzsver Kinetics Nail Systems vadītājs Andžejs Stenclavs.

Ref: 225.000.103.577

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas