Jaunais ZM parlamentārais sekretārs atstājis darbu Kocēnu novada domē

Kocēnu novada domes deputāts Jānis Grasbergs (VL–TB/LNNK) saistībā ar jaunajiem darba pienākumiem Zemkopības ministrijas (ZM) parlamentārā sekretāra amatā uzrakstījis iesniegumu par deputāta mandāta nolikšanu Kocēnu domē, ziņo Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas Sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Grasberga iesniegums par deputāta mandāta nolikšanu pirms termiņa tika izskatīts Kocēnu novada domes 29.janvāra ārkārtas sēdē. Upīte atzīmē, ka ārkārtas domes sēdē Grasbergs nepiedalījās, jo pašlaik atrodas darba vizītē Briselē, kur norisinājās Eiropas Savienības Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sēde.

Grasberga vietā Kocēnu novada domes deputāta pienākumus pildīs Modris Kokins, kurš 2017.gada pašvaldību vēlēšanās startēja no nacionālās apvienības Visu Latvijai!/Tēvzemei un Brīvībai/LNNK saraksta. Kokins bijis Kocēnu novada domes deputāts divus sasaukumus – no 2009.gada līdz 2017.gadam. Kokina pamatdarba vieta ir pansionāts Valmiera, kur veic saimniecības daļas vadītāja pienākumus, kā arī ir biedrības Gaujas līči biedrs.

Kocēnu novada domē darbojas 15 deputāti, no kuriem 11 deputāti pārstāv nacionālo apvienību Visu Latvijai!–Tēvzemei un Brīvībai/LNNK un četri deputāti – Zaļo un zemnieku savienību.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas