Jaunatklātie COVID-19 gadījumi Baltijā. Latvijā – 18, Lietuvā – 24, Igaunijā – 11

Latvijā pēdējā diennaktī konstatēti 18 jauni saslimšanas gadījumi ar koronavīrusu COVID-19, tādējādi līdz šim inficēto skaitam sasniedzot 1 275.

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) rīcībā esošā informācija liecina, ka divi saslimušie atbraukuši no ārvalstīm (Serbija, Īrija), deviņi saslimušie ir saistīti ar uzliesmojumu Murjāņu sporta ģimnāzijā, ar septiņām personām uzsākta saziņa, lai precizētu papildus informāciju.

Savukārt jaunākie publiskie dati par Igauniju liecina, ka tur kopumā konstatēts 2 124 saslimšanas gadījums, pēdējā diennaktī atklājot 11 inficēšanās gadījumus.

Igaunijā kopumā miruši 69 cilvēki vīrusa dēļ. Pēdējā COVID-19 izraisītā nāve Igaunijā konstatēta 2.jūnijā.

Pēdējie dati no Lietuvas liecina par 2 171 savas valsts iedzīvotāju, kas saslimis ar koronavīrusu, nākot klāt 24 inficētajiem.

Lietuvā mirušo skaits vīrusa izraisīto komplikāciju dēļ sasniedzis 81, taču izveseļojušies ir 1 656.

Līdz šim Latvijā veikti 207 909 izmeklējumi, norāda SPKC. Tāpat Latvijā miruši 32 COVID-19 pacienti, taču izveseļojušies – 1 070.

Lasiet arī: Pandēmijas upuru skaits pasaulē pārsniedz 700 000

Visās trīs Baltijas valstīs ārkārtas stāvoklis ir beidzies, taču dažādi drošības pasākumi, piemēram, distances ievērošana un roku dezinficēšana, jāievēro arī turpmāk.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas