Jaunie COVID-19 gadījumi Baltijā. Latvijā – 137, Lietuvā – 133, Igaunijā – 49

Latvijā pēdējā diennaktī konstatēti 137 jauni saslimšanas gadījumi ar koronavīrusu COVID-19, tādējādi līdz šim inficēto skaitam sasniedzot 2 507.

Savukārt jaunākie publiskie dati par Igauniju liecina, ka tur kopumā konstatēti 3 809 saslimšanas gadījumi, pēdējā diennaktī atklājot 49 jaunus inficēšanās gadījumus.

Igaunijā kopumā miruši 68 cilvēki vīrusa dēļ.

Pēdējie dati no Lietuvas liecina par 5 758 savas valsts iedzīvotājiem, kas saslimuši ar koronavīrusu, nākot klāt 133 inficētajiem.

Lietuvā mirušo skaits vīrusa izraisīto komplikāciju dēļ sasniedzis 103, taču izveseļojušies ir 2 722.

Līdz šim Latvijā veikti 353 788 izmeklējumi, norāda Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC). Tāpat Latvijā miruši 40 COVID-19 pacienti, taču izveseļojušies – 1 322.

Lasiet arī: BNN VĒSTA | Skaitļi augstāki, taču ierobežojumi – mazāki. Kāpēc tā?

Iebraucot Latvijā no Lietuvas vai Igaunijas, ir jāievēro pašizolācija.

Latvijā no 7.oktobra obligāti jāvalkā sejas maska, braucot sabiedriskajā transportā.

Tāpat jāatgādina, ka Latvijā ikviens var veikt bezmaksas COVID-19 testu, iepriekš piesakoties pa tālruni 8303.

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Būsim piesardzīgi un ievērosim visus ierobežojumus! Pasargāsim sevi un sev tuvos. Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sūta mums savu svētību. Domāsim pozitīvas domas, lai tās kalpo mums par vairogu un bruņām šajā grūtajā laikā. Katru nedēļu kvēpināsim kadiķīti, vērmeļu un kalmju lapiņas, lai no sava pagalma padzītu Kovidu (Covid-19) un visus citus mošķus. Būsim sirsnīgi un iejūtīgi cits pret citu. Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Labu veselību vēlot, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas