Jaunnedēļ paredzētos centralizētos eksāmenus pārceļ uz maiju

Ministru kabinets sestdien, 14.martā, pieņēmis lēmumu uz maiju pārcelt jaunnedēļ plānotos centralizētos eksāmenus.

Izglītības un zinātnes ministrijas tīmekļa vietnē raksīts, ka svešvalodas centralizēto pārbaudījumu norise pārcelta uz maija vidu un 12.klasēm eksāmeni notiks no 12.maija līdz 15.maijam.

Angļu valodas centralizētā eksāmena rakstu daļa notiks 12.maijā, savukārt mutvārdu daļa – no 12.maija līdz 14.maijam. Vācu valodas eksāmens notiks 13.maijā, franču valodas eksāmens – 15.maijā, turpretī krievu valodā centralizētā eksāmena rakstu daļa notiks 14.maijā, bet mutvārdu daļa 14.maijā un 15.maijā.

Premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV) pēc vairāku stundu ilgas valdības sēdes sacīja, ka pieņemts lēmums nedaudz pastiprināt sabiedrības aizsardzības pasākumus.

Lasiet arī: Paliec mājās. Lemj apturēt visus starptautiskos pasažieru pārvadājumus

Nākamajā nedēļā, kad vairumam skolēnu paredzēts brīvlaiks, 12.klašu izglītojamajiem bija plānoti eksāmeni svešvalodās.

Kā ziņots, pēdējā diennaktī Latvijā konstatēti vēl deviņi inficēšanās gadījumi ar COVID-19, tādējādi kopumā valstī reģistrēti 26 ar šo vīrusu saslimuši iedzīvotāji.

Piektdien visā Latvijā spēkā stājas ierobežojumi, kas saistīti ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju. Ārkārtējā situācija valstī izsludināta saistībā ar COVID-19 izplatību un būs spēkā līdz 14.aprīlim ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību. Tostarp ir aizliegta tādu publisku pasākumu rīkošana, kuru apmeklētāju skaits pārsniedz 200.

Izglītības iestādēs, izņemot bērnudārzus, mācības pēc skolēnu brīvlaika noteiktas neklātienes formā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas