Jēkabpils slimnīcā ar COVID-19 slimo 24 darbinieki

Jēkabpils slimnīcā ar COVID-19 pašlaik slimo 24 darbinieki, un aptuveni puse no viņiem darbu varētu atsākt nākamnedēļ, trešdien, 4.novembrī, medijiem atklāja SIA Jēkabpils reģionālā slimnīca valdes locekle Margarita Meļņikova.

Viņa atzina, ka saslimšanas gadījumu dēļ slimnīcā nebija pieejams infekciju slimību pieaugušo profils, taču nodaļa darbu atsākt varētu nākamnedēļ. Prognozēts, ka nākamnedēļ darbā atgriezīsies arī 13 no 24 darbiniekiem, kas pašlaik ir mājas karantīnā saistībā ar sasirgšanu.

Meļņikova apgalvoja, ka saslimušo darbinieku skaits «nav tik liels, cik varētu likties», jo daļa sāka izjust simptomus, jau atrodoties pašizolācijā kā kontaktpersonas.

Vēl vairāku darbinieku inficēšanās nav saistīta ar darbu, un viņi darba vietā, būdami slimi, nav atradušies.

Pēc viņas paustā, darbinieki iestādē ievēro visus nepieciešamos piesardzības pienākumus, lietojot sejas aizsargmaskas, dezinficējot rokas, tiek sekots arī darbinieku veselības stāvoklim.

Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra datiem divu nedēļu kumulatīvais COVID-19 saslimušo skaits Jēkabpilī ir 52.

Lasiet arī: Būtu kritiski, ja slimnīcās nonākušo COVID-19 pacientu skaits pārsniegtu 500

Jau ziņots, ka Jēkabpilī nolemts ieviest jaunus ierobežojumus un veikt plašu iedzīvotāju testēšanu. Slimības uzliesmojums ir saistāms ar Ābeļu pamatskolu kaimiņu Jēkabpils novadā, kur gan strādā, gan mācās pilsētas iedzīvotāji.

Slimnīcā no kāda pacienta inficējušies vairāki mediķi, taču slimības izplatības ķēde izsekota un visi iesaistītie nosūtīti karantīnā. Slimnīca pārkārtojusi darbu un pašlaik turpina pacientu aprūpi.

 

 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas