JKP jaunā Rīgas domes vēlēšanu saraksta līdere būs Linda Ozola

Saeimas deputāte Linda Ozola

Jaunā konservatīvā partija (JKP) par savu jauno saraksta līderi Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās izraudzījusies Saeimas deputāti Lindu Ozolu.

Raksturojot Ozolu, partijas līderis Jānis Bordāns sacīja, ka tas ir cilvēks, kas tāpat kā JKP nodrošinās stabilas un paliekošas pārmaiņas. «Šis cilvēks nes konservatīvās vērtības, kas saistāmas ar ģimenes vērtībām, tās īstenojot caur JKP programmu, kas būs orientēta cilvēkiem un ģimenēm Rīgā,» teica Bordāns.

JKP Saeimas frakcijas līderis Juris Jurašs sacīja, ka šodien vēlreiz tiek dots starta šāviens JKP priekšvēlēšanu kampaņai.

«Jāatzīst, ka kopš pirmā pieteikuma pagājis kāds krietns brīdis, kura laikā visu pasauli ietekmējusi krīze – COVID-19 pandēmija, kas likusi veikt dažādas pārmaiņas. Diemžēl šī krīze JKP un mani personīgi skāra milzīga traģēdija – mūsu Jutas [Strīķes] pāragrā aiziešana, kas atstāja lielu iespaidu uz mūsu organizāciju un mērķu sasniegšanu,» teica Jurašs.

«Juta būtu gribējusi, lai JKP neapstātos un ar jaunu jaudu turpinātu stiprināt tiesiskumu Latvijā,» pauda Jurašs, akcentējot, ka gaidāmās ārkārtas vēlēšanas nebūtu iespējamas bez JKP aktīvas darbības.

Jurašs uzsvēra, ka kolēģi pieņēmuši lēmumu viņam vadīt Saeimas Juridisko komisiju un JKP parlamenta frakciju, tādēļ viņš, pēc paša teiktā, nespēj piedalīties Rīgas domes vēlēšanās kā kandidāts.

«Mēs no savas puses ļoti ceram, ka mums ar jauno kandidāti, kura ir ļoti godīga, gudra un drosmīga, piepildīt rīdzinieku cerības, lai Rīga mainītos un tā kļūtu tās iedzīvotājiem draudzīga,» teica politiķis.

Juraša pieteikta, Ozola uz preses konferences vietu ieradās, braucam ar divriteni, savukārt viņai aizmugurē skraidīja mazi bērni un dauzīja bumbas.

Ozola uzsvēra, ka viņa ir rīdziniece. Viņa JKP iestājusies, jo redzējusi netaisnību, kādā veidā notiek lēmumu pieņemšana Rīgā.

Lasiet arī: Ja ne par ministru, tad varbūt par mēru? KPV LV Rīgas mēra kandidāts būs Nemiro

«Domes līdzšinējā vadība vēsturē ienāca ar milzīgiem korupcijas skandāliem, simtiem konstultantu, brūkošām ielām un sarūkošu iedzīvotāju skaitu, jo iedzīvotāji bēg no Rīgas. Ikvienam bija skaidrs, ka tā turpināties nedrīkst,» pauda Ozola uzsverot, ka arī viņa Saeimā balsojusi, lai tiktu gāzts Rīgas domes iepriekšējais sastāvs.

Viņa sacīja, ka šoreiz vēlēšanas neesot par programmām un noteikumu pildīšanu. «Ārkārtas vēlēšanas šoreiz ir par uzticēšanos – to, kurš tad spēs godprātīgi un bez sponsoru ietekmes strādāt un pieņemt lēmumus Rīgai un visiem rīdziniekiem. Manuprāt, mūsu komandai var uzticēties,» teica Ozola, akcentējot, ka ne viņai, ne viņas komandai neviens nediktē, kādi lēmumi būtu jāpieņem.

Viņas programma balstīšoties uz tiesiskumu un līdzekļu pārvaldību.

Iepriekš par mēra amata kandidātu partija bija izraudzījusies Saeimas deputātu Jurašu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas