JV: Valstiski domājošām partijām jāapvieno spēki uz Rīgas pašvaldības vēlēšanām

Jaunas vēlēšanas ir iespēja rīdziniekiem ievēlēt tādu pašvaldības vadību, kuras vērtību sistēma ir tiesiska un labi pārvaldīta pilsēta, pauž pārliecību partiju apvienības Jaunā Vienotība (JV) Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis.

Partijas Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājs, komentējot gaidāmās vēlēšanas, skaidro, ka Saeima lēmumu par Rīgas domes atlaišanu ir pieņēmusi, norādot, ka laiks līdz vēlēšanām būs ļoti īss. Ķirsis uzskata, ka jaunajiem Rīgas domes deputātiem būs jāspēj strādāt operatīvi un mērķtiecīgi – jāpieņem izsvērts un kvalitatīvs pilsētas budžets, soli pa solim jāsakārto pilsēta.

Ķirsis ir pārliecināts – jo ciešāk šajās vēlēšanās sadarbosies līdzīgi domājoši politiskie spēki, jo skaidrāks būs politiķu piedāvājums vēlētājiem.

Lasiet arī:Rīgas domes vēlēšanās arī VL–TB/LNNK un JV varētu veidot dalītus sarakstus

Iespējas partiju sadarbībai ar citām partijām nav izsmeltas, tādēļ Jaunā Vienotība sarunas par to turpinās, aicinot līdzdarboties arī sabiedriski aktīvus rīdziniekus.

Jau vēstīts, ka Saeima, trešdien, 13. februārī pieņēma lēmumu atlaist Rīgas domi – par Rīgas domes atlaišanu balsoja visi valdībā pārstāvētie politiskie spēki – par nobalsoja 62 deputāti, bet pret bija 22 tautas kalpi.

Saistītie raksti

2 KOMENTĀRI

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas