Lūk, kā minūtes laikā ir iespējams izlabot briesmīgu rokrakstu

Ja tu esi no tiem cilvēkiem, kuri raksta kā «cūka ar kāju», tad ieskaties – mums ir risinājums, kas tikai minūtes laikā vērā ņemami uzlabos tavu rokrakstu.

Nespēja salasīt savu vai kāda cita rokrakstu nenozīmē, ka tev ir grūtības ar lasīšanu, bet gan, ka tam cilvēkam, kurš to ir rakstījis, ir grūtības ar glītrakstīšanu. Nesalasāms rokraksts ir 21.gs. datorizētās dzīves radītā problēma, kurai punktu pielikt patiesībā nemaz nav tik grūti – viss noslēpums ir rakstīšanas tehnikā, kuru mēs piedāvājam risināt minūtes laikā!

Parasti cilvēki raksta, kustinot pirkstus un plaukstas locītavu, kas visvairāk ir nepieciešams sīku detaļu rakstīšanai, attiecīgi uzrakstītais teksts kļūst ķeburains, ja cilvēks raksta ātri.

Ja vēlies rakstīt gana ātri un glīti, tad kādu minūti uz papīra velc riņķīšus vai augstus vilnīšu (jebko plūstošu), un kustībā ieliec ne tikai pirkstus un plaukstas locītavu, bet visu roku no pleca locītavu. Pēc šī vingrinājuma izpildīšanas roka automātiski tieks pilnībā iesaistīties rakstīšanā, kas padarīs tavu rokrakstu plūstošu un plašāku.

Avots: rd.com

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas