Kā Valentīna dienu pārvērst galvu reibinošā piedzīvojumā – iesaka speciālisti

Noturīgākās attiecības ir cilvēkiem, kuri kopdzīvē tiecas saglabāt romantisko dzirksti un regulāri kopj savu juteklisko un emocionālo lauku, novērojis attiecību konsultants un pārmaiņu treneris Arturs Šulcs. 

Šādi pāri izturas saprotoši viens pret otru, regulāri izsaka komplimentus, kopā pavada pietiekami daudz laika un cenšas dažādot savu intīmo dzīvi.

Ja jūsu attiecībās ir iezagusies rutīna, visu mīlētāju dienu var lieliski izmantot kā atspēriena punktu romantikas un kaisles atmodināšanai, ierosina eksperts.

Kā pārvērst Valentīndienu romantiskā piedzīvojumā, iesaka attiecību konsultants Arturs Šulcs:

1. Esiet radoši un liekat lietā iztēli. Dariet lietas, kas patīk jums abiem. Nododieties sirsnīgām un mīļām sarunām. Saposieties. Dejojiet. Jokojieties. Dziediet. Deklamējiet jutekliskās dainas, mīlas dzeju vai veltiet viens otram pašu sacerētas dzejas rindas.

2. Valentīndiena ir īstais brīdis, lai uzaicinātu otru pusīti romantiski kaislīgā ceļojumā un pavadītu nesteidzīgas stundas sirsnīgos apskāvienos. Pasniedziet viens otram vislabāko svētku dāvanu – galvu reibinošu mīlēšanos!

3. Atzīsties viens otram mīlestībā tik kvēli, it kā tā būtu pēdējā diena jūsu dzīvē.

Tikmēr restorāna Aqua Luna šefpavārs Gints Aizupietis uzskata, ka Valentīna dienā vajadzētu padomāt par tādu ēdienu baudīšanu, kuri tiek dēvēti par afrodiziakiem jeb seksuālo apetīti rosinošiem – tie ir rieksti, garšvielas, garšaugi, sparģeļi, sīpoli, asie pipari, zivis un citas jūras veltes.

Valentīna dienā viņš iesaka:

1. Aizvediet mīļoto sievieti romantiskās vakariņās vai uzklājiet svētku galdu mājās un nododieties nesteidzīgai ēdiena baudīšanai.

2. Sieviete būs sajūsmināta, ja uzmanību viņai apliecināsiet ar ziediem, bet vīrieti visvairāk iepriecinās silts smaids mīļotās sejā un tērps, kas patīkami izcels viņas auguma aprises.

3. Baudiet vienu no spēcīgākajiem afrodiziakiem – melno šokolādi – tā veicinās baudas hormona serotonīna izstrādi un ļaus noskaņoties tuvībai.

Ref:103.000.103.5050

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas