Kaminski atkārtoti ievēlē par LPS vadītāju

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) 31.kongresā atkārtoti par LPS vadītāju ievēlēja līdzšinējo vadītāju Gintu Kaminski.

Pēc ievēlēšanas Kaminskis pauda, ka tikai kopā var paveikt būtiskas lietas. «Ja būs atbalsts no visiem, tad LPS viedokli varēs aizstāvēt sarunās ar Ministru prezidentu un ministrijām,» teica Kaminskis.

Kaminskis uzsvēra, ka pašvaldības un to vadītāji ir tie, kas darīs visu lai pašvaldības būtu stabilas.

Kaminski pirmo reizi LPS vadītāja amatā ievēlēja 2017.gadā. Līdz tam viņš ilgus gadus bija Auces pilsētas un novada pašvaldības deputāts un domes priekšsēdētājs.

Arī šogad Kaminskis kandidēja pašvaldību vēlēšanās, tika ievēlēts Dobeles domē, kur viņa pārstāvētais Latvijas Zemnieku savienības saraksts ieguva visvairāk vietu, taču pie varas pašvaldībā netika.

Jau ziņots, ka vienīgo kandidātu Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) vadītāja amatam 31. LPS kongresa delegāti izvirzīja pašreizējo vadītāju Gintu Kaminski.

Citi kandidāti priekšsēža amatam netika izvirzīti.

Kā atklāja atsevišķi pašvaldību vadītāji, Kaminskis esot pierādījis savu varēšanu un veiksmīgi pārstāvējis LPS visdažādākajos līmeņos.

Tika arī norādīts, ka Kaminskis vadījis LPS valstij un pašvaldībām smagos laikos, kad valda Covid-19 izraisītā krīze.

Ņemot vērā, ka LPS darbs mainīsies dēļ administratīvi teritoriālās reformas, jo tās biedru skaits esot būtiski samazinājies, organizācijai esot nepieciešams pieredzējis vadītājs.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas