Kā viesnīcā pasargāt sevi no garnadžiem?

Protams, ka lēti viesnīcu numuri pievelk tūristus vai jebkurus citus, kuri vēlas «pa lēto» pārnakšņot kādā no šīm iestādēm.

Ja jau cena ir tik maza, tad nav nekādu problēmu pieciest dažādas nepilnības – tādas kā noplukušas mēbeles vai lētāko gultasveļu. Taču ļoti daudzus cilvēkus apstādina palikšana šādās lētās viesnīcās, īpaši tad, ja tās ir ārzemēs.

Drošība viesnīcā

Tūristi ir viens no zagļu vismīļākajiem mērķiem. Parasti mums, tūristiem, sāp sirds, ja ceļošanas laikā līdzi jāņem portatīvais dators vai dārga foto kamera. Plānās viesnīcu durvis ar vārgajām slēdzenēm nebūt nav labākais veids, kā pasargāt sevi no garnadžu apstrādes.

Taču mums padomā ir kāds viltīgs paņēmiens, kas ļaus jums naktīs gulēt mierīgi, nesatraucoties par to, ka jūs varētu kļūt par zagļu upuri. Šādi jūs jutīsieties daudz drošāk pat tad, ja viesnīcas numuriņa slēdzene ir pietiekoši droša un uzticama.

Ņemiet vienu glāzi un uzāķējiet to uz durvju roktura.

 

Bet otru glāzi uzlieciet pa virsu pirmajai – tā, kā norādīts attēlā.

Ja kāds nakts vidū izdomās taisīt vaļā jūsu durvis, jūs uzreiz to dzirdēsiet, bet pašu zagli noteikti ļoti pārbiedēsiet. Ticiet mums – šāda pavisam vienkārša paštaisīta signalizācija tiešām strādā.

Šķiet, ka šāda paštaisītā signalizācijas sistēma dzīvē noderēs ne vienu reizi vien. Noteikti neaizmirstiet pastāstīt par šo paņēmienu arī saviem draugiem, kuri bieži mēdz ceļot un tikpat bieži apmesties lētās viesnīcās.

Avots: takprosto.cc

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas