Kādam vadītājam uzticēts igauņu VID?

Nākamais Igaunijas Nodokļu un muitas pārvaldes vadītājs Valdurs Laids

Igaunijas Nodokļu un muitas pārvaldē, par kuras darbu nereti atzinīgi izsakās Latvijas uzņēmēji, tiks iecelts jauns, privātajā sektorā pieredzējis vadītājs. Atbilstoša kandidāta atrašana Igaunijā aizņēmusi četrus mēnešus.

Raidsabiedrība ERR vēsta, citējot kandidāta Valdura Laida (Valdur Laid) vērtējumu, ko paudis Igaunijas finanšu ministrs Svens Sesters (Sven Sester): «Pēdējos gados Nodokļu un muitas pārvalde attīstījusies par mūsdienīgu valsts sektora organizāciju, kas konsultē uzņēmējus. Izmantojot labāko pieredzi no privātā sektora, Laids ir labi piemērots tam, lai turpinātu attīstīt vienu svarīgākajām Igaunijas valsts sektora iestādēm».

Sonera direktors

Kā ziņo ERR, speciālistam ir vairāk nekā 20 gadu darba pieredze vadošos amatos telekomunikāciju un finanšu nozarē Igaunijā un Somijā, bet pēdējos četrus gadus viņš strādājis kā Somijas telekomunikāciju uzņēmuma Sonera direktors.

Attiecībā uz Laida augstākās izglītības gaitām tiek vēstīts, ka viņš ar izcilību absolvējis Tallinas Tehnoloģiju Universitātes Finanšu un ekonomikas departamentu, bet maģistra grādu ieguvis Šveices uzņēmējdarbības vadības augstskolā – Vadības attīstības starptautiskajā institūtā.

Ref: 111.111.103.4904

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas