Kādēļ maku nevajag turēt bikšu aizmugurējā kabatā- un tas nav zagļu dēļ!

Mainīt ieradumus nav viegli, taču tas var nākt par labu. Tiem, kuriem patīk visu turēt kabatās un iztikt bez somām, šīs varētu būt sliktas ziņas, tomēr, mainot ieradumus, tas tev nāks tikai par labu.

Ja jūsu maks ir pilns ar čekiem, kuponiem un varbūt arī naudu, tad ir pienācis laiks iegādāties nelielu plecu somu vai mugursomu, jo maka nēsāšana aizmugurējā kabatā var būt riskanta, un šoreiz nav runa par vieglu mērķi kabatzagļiem. Tomēr tas arī ir viens no iemesliem, kādēļ ir vērts atrast citu maka glabāšanas vietu – lai arī šķiet, ka jūti, vai maks ir vietā, ir situācijas, kad to no tavas kabatas izvilkt ir pat ļoti vienkārši.

Hiropraktiķis Dr. Ārnijs Angrists (Arnie Angrist) brīdina, ka biezu maku turēšana aizmugurējā kabatā var ievērojami kaitēt mugurkaulam, gurniem, kaklam, iegurnim, un pat sēžamvietai.

Viņš skaidro, ka sēdēšana uz maka veido asimetriju vai disbalansu, kas pagriež iegurņa kaulu un gurnus. Rezultātā viens gurns ir augstāk nekā otrs, un mugurai un kaklam nākas kompensēt šo nevienlīdzību, tāpēc var rasties veselības problēmas.

Tomēr tas vēl nav viss.

Bridžportas Universitātes Hiropraktikas koledžas profesors Dr. Kriss Guds (Chris Good) skaidro, ka sekas var būt vēl sliktākas. Mugurkaula saliekšanās laika gaitā var radīt nopietnas problēmas ar mugurkaula locītavām un diskiem, kas var radīt stipras sāpes.

Runājot par sēžamvietu, Dr. Guds skaidro, ka sēdēšana uz maka  var radīt iekaisumu un bojāt nervus, muskuļus, artērijas un vēnas.

Avots: mirror.co.uk

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas