Kādēļ? Pēc traģiskas šaušanas Igaunijas laukos, policija neizprot motīvu

Igaunijas policija izmeklē divu cilvēku nošaušanu un trīs citu ievainošanu, kas notikusi aizvadītajā nedēļas nogalē. Iespējamā varmākas nopratināšanā nav gūta skaidrība par viņa rīcības motīviem, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Sestdienas, 6.jūnija, vakarā kāds 32 gadus vecs vīrietis Igaunijas rietumos, netālu no Lihulas pilsētas sācis ar šaujamieročiem šaut uz cilvēkiem. Uzbrukumā nogalināti divi un ievainoti vēl trīs cilvēki. No ievainotajiem divi ir bērni, kuri nogādāti slimnīcā. Viņu veselības stāvoklis ir stabils.

Policija ir aizturējusi aizdomās turēto. Izmeklētāji veikuši viņa nopratināšanu.

«Ceram, ka drīzumā kļūs skaidrs motīvs, bet patlaban tas joprojām ir neizprotams un neskaidrs,» tā televīzijai ETV pirmdien, 8.jūnijā, pavēstījis Igaunijas Policijas un robežsardzes pārvaldes Rietumu departamenta priekšnieks Kaido Kepls (Kaido Kõplas).

Uz aizdomās turētā vārda ir reģistrēti četri šaujamieroči, ieskaitot divas pistoles un vienu pusautomātisko šaujamieroci. Uzbrukumā izmantotie ieroči ir atrasti un visi bijuši oficiāli reģistrēti, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas