Kādēļ tev nekad nevajadzētu dzert no glāzēm, kas ir pieejamas viesnīcās?

Vari neuztraukties, pēc šī izlasīšanas tu noteikti vairs nebūsi izslāpis.

Ceļošana no tava organisma prasa daudz – it īpaši, ja lido ar lidmašīnu. Un tas bieži vien rezultējas tūlītējā dehidratācijā, un, kad esi nonācis viesnīcas numuriņā, tu noteikti ķeries pie pirmās glāzes, lai no tās iemalkotu aukstu ūdeni. Tomēr mēs tev pateiksim, kādēļ tā labāk ir nedarīt.

Lai arī tava mute ir pilnībā izkaltusi un vienīgā glāze, kas ir pa rokai, ir viesnīcas glāze, apstājies un nedari to! Pētījumi ir atklājuši, ka numuriņu uzkopējas bieži vien glāzes nenomazgā kārtīgi, bet gan tās vienkārši izskalo.

Pētījumā tika analizētas 15 dažādas viesnīcas, 11 no tām izgāzās, veicot netīrības testu. Šajās viesnīcās glāzes nebija kārtīgi izmazgātas un dezinficētas, pirms tās tika nodotas jauno numuriņa iemītnieku lietošanai. Viena no apkopējām tika pieķerta, glāzes mazgājot ar prepelējuma līdzekli – tas vismaz viņas skatījumā nozīmēja glāžu mazgāšanu.

Tomēr, ja viesnīca, kurā atrodies, tev piedāvā plastmasas glāzītes, tad tu, visticamāk esi drošībā. Tomēr, ja izvēlies dzert no parastajām glāzēm, pirms tam kārtīgi pārliecinies, vai tās ir patiešām tīras.

Avots: womansday.com

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas