Kaimiņš jau šonedēļ dibinās savu partiju

Jau otrdien, 3.maijā, Lielajā ģildē notiks pie frakcijām nepiederošā Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa veidotās biedrības Kam pieder valsts (KPV) rīkotā politiskās partijas dibināšana. Paredzēts arī apstiprināt partijas darbību reglamentējošos dokumentus un ievēlēt partijas pārvaldes institūcijas.

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš

Latvijas Universitātes pētnieks Ilmārs Poikāns jeb Neo būs viens no Saeimas deputāta Kaimiņa partijas dibinātājiem, apstiprināja pats Poikāns.

Viņš norādīja, ka plāno iesaistīties partijā KPV, kuru iecerēts dibināt 3.maijā, kā arī būs viens no partijas dibinātājiem.

Taujāts, vai plāno iesaistīties aktīvajā politikā un kandidēt vēlēšanās, Poikāns sacīja, ka iestāšanos partijā vai kandidēšanu vēlēšanās uzskata nevis par pašmērķi, bet gan līdzekli, lai, aktīvi rīkojoties, sasniegtu mērķus. Ja būs tāda nepieciešamība, tad Poikāns ir gatavs kandidēt vēlēšanās, tomēr piebilst, ka arī bez tā ir daudz darāmā.

Savukārt, atbildot uz jautājumu, kāpēc viņš nolēma pievienoties Kaimiņa partijai, pētnieks sacīja, ka viņa «personiskā pieredze un vēl jo vairāk pēdējo gadu varnešu iniciētie un neceļos vedošie procesi valstī liek domāt un izvēlēties». Poikāns norāda, ka neredz iespēju paveikt kaut ko reālu, iestājoties kādā no jau esošajām partijām, tomēr, iepazīstoties ar plānotās partijas kopienas cilvēkiem, vērtībām un mērķiem, pētnieks secinājis, ka viņam ar šiem cilvēkiem ir daudz kopīga.

Ref: 102.000.102.12577

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas