Kaimiņš: Kamēr valdība kurina 500 eiro banknotes, šleseri lej uz uguns cilvēku asinis

Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa viedoklis.

Latvija ir pirmajā vietā pasaulē pēc saslimstības ar Covid-19 tempa. Uzskatu, ka Šleseru, Gobzemi, Ļedjajevu, Pļaviņu, Toču, Stepaņenko, Babri, Petraviču drīkst ielikt vienā kopīgā īslaicīgās aizturēšanas izolatorā, protams, ka daudzi no viņiem būs vakcinēti. [Daniels] Pavļuts un Veselības ministrija ir cits jautājums.

BET.

Pilnībā saprotu, ka tādi gobzemes [iedzīvotāji] tikai to vien gaida kā aizturēšanu, lai varētu ieslīdēt nākamajā Saeimā nemirkšķinot. Būs daži cietēji. Tas pat ir viņu nepiepildītais nakts sapnītis, savā Facebook ierakstā pauž Kaimiņš.

Esmu tam gājis cauri, bet bez aprēķina un cilvēku nāvēm.

Ainārs [Šlesers] ir pastarpināti ar pārējiem pieminētajiem, tur daudz bandinieku, kam jāseko kaut kam, jo spēlē vieni nekad nav – jo trakāk, jo labāk stratēģija.

Neaizmirstam Rīgas Tranzīta ostu (RTO), kur viņš zvērēja uz gobzemes Bībeles (SuņuBūda), ka tā osta viņam nepieder. Kravas viņam nav. Kriminālprocess ir. (Un kam tik nav.)

Ir bijuši absolūti fūzeļi un neskaidras komunikācijas no valdības puses, virkne ministru, tērēts abnormāls naudas apjoms uz PR un sasniedzamības līmenis nav bijis adekvāts pret iztērēto. Neaizstāvu! Bet iedomājies – tu centies aizkurt kamīnu, lai sasildītu telpu, kurā ir virkne pārsalušu cilvēku, bet otrs lej virsū ūdeni no lejkannas.

Un kādu rezultātu tu sagaidi?! Abi vainīgi.

Viens kamīna iekuram avīžu vietā izmanto 500 eiro banknotes, bez malkas, otrs lejkannā ūdens vietā lej cilvēku asinis.

Atvainojiet par triviāliem piemēriem, bet tā būs skaidrāk. Un precīzāk ir lockdown! Gan jau vēl pirmie skries piketēt par «brīvību», raksta Kaimiņš.

Savukārt es kā Saeimas deputāts šos lēmumus – kā tērēt tām PR ziņām, kāda stratēģija utt. – tam es netieku klāt, arī kā koalīcijas pārstāvis. Manuprāt, tur nevienam nav skaidrs process jau sen. Arī mana vaina tā ir. Es un daudzi citi Saeimas pārstāvji uzticējās lēmējiem. Vai tas bija pareizi? Nē, nebija!

Ejiet, lūdzu, vakcinēties! Pilnas noliktavas ir ar vakcīnām – izvēlies jebkuru. Tas nav PlayStation 5, kura nav.

Lasdiet arī: Vakcināciju pret Covid-19 pabeigusi puse Latvijas iedzīvotāju. Situācija Igaunijā un Lietuvā?

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas