Kaimiņš saglabā KPV LV Saeimas frakcijas priekšsēdētāja biedra amatu

Artuss Kaimiņš (no kreisās) un Aldis Gobzems

Balsojumā par Artusa Kaimiņa (KPV LV) atbrīvošanu no frakcijas priekšsēdētāja biedra amata balsis sadalījušās vienādi, līdz ar to Kaimiņš šo amatu ir saglabājis.

Kaimiņš žurnālistiem pēc frakcijas sēdes teica, ka balsojums bija slēgts, tomēr gan par, gan pret viņa atbrīvošanu no amata nobalsoja pa septiņiem cilvēkiem. Līdz ar to lēmums par viņa atbrīvošanu no Saeimas frakcijas priekšsēdētāja amatu nav pieņemts.

Deputāts norādīja, ka par šī jautājuma ierosināšanu jāvaicā frakcijas priekšsēdētājam Atim Zakatistovam, kurš to arī iekļāva Saeimas frakcijas sēdes darba kārtībā.

Kā ziņots, Kaimiņš jau iepriekš saskāries ar situāciju, kad nebauda savas frakcijas vairākuma atbalstu.

Pēc tam, kad KPV LV lēma par labklājības ministra kandidāta maiņu, Kaimiņš pauda, ka būtu vēlējies pretendēt uz  šo posteni tomēr KPV LV frakcijas deputātu vairākums nolēmis lemt tikai par iepriekš apspriestajām kandidatūrām. Kaimiņš frakcijas sēdē bija piedāvājis izskatīt vēl citas iespējamās kandidatūras labklājības ministra amatam un viņa redzējumu šim amatam, bet šis priekšlikums nav guvis atbalstu.

Jau vēstīts, ka iepriekš, laikā, kad KPV LV vēl bija izvirzījusi Alda Gobzema (KPV LV) kandidatūru iekšlietu ministra amatam, Kaimiņš izplatīja paziņojumu, aicinot premjera kandidātu Krišjāni Kariņu (JV) neņemt iekšlietu ministra amatā Gobzemu, bet vienlaicīgi atteikt ministru krēslus arī visām personām no «vecajām varas partijām».

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas