Kaļķu ielu Vecrīgā attīstīs kā iepirkšanās vietu

Noslēdzies nekustamo īpašumu finansēšanas darījums 28 miljonu eiro apmērā, kā rezultātā Vecrīgas galveno artēriju – Kaļķu ielu – attīstīs par ģimenēm draudzīgu iepirkšanās ielu.

AS Baltic RE Group finansiālā sadarbībā ar ABLV Bank ir investējusi un iedvesusi jaunu dzīvību vairākās vēsturiskās ēkās, kuras papildus tika rekonstruētas atbilstoši jauno nomnieku, pazīstamu zīmolu pārstāvju prasībām. Tā rezultātā Vecrīgas vide kļūs draudzīgāka tiem Rīgas iedzīvotājiem un viesiem, kuri vēlas iepirkties un atpūsties pašā pilsētas sirdī.

«Ievērojot pavisam jaunu mazumtirdzniecības vīziju, mēs pārvaldām savus īpašumus kā tirdzniecības centrus, bet paplašināmies tā, lai pēc iespējas mazinātu riskus un vienlaicīgi ļautu katram nomniekam gūt labumu no efekta, kuru sniedz dalīta pārvaldīšana. Minētā pieeja ir diezgan jauna Latvijai,» saka Baltic Re Group AS izpilddirektors (CEO) Džovanni Dalla Zonka (Giovanni dalla Zonca).

Šis ir ne tikai viens no gada lielākajiem darījumiem Latvijas komercīpašumu tirgū, bet arī unikāls savā būtībā. Tā saucamais high street retail – mazumtirdzniecībai paredzēto nekustamo īpašumu bizness ir sarežģīti novērtējams – tam par nodrošinājumu kalpo seši nekustamā īpašuma objekti Vecrīgas centrālajā daļā ar kopējo iznomājamo platību 14 000 m2 un naudas plūsma, ko veido vairāk nekā 35 vietējie un ārvalstu nomnieki.

Svarīgs AS Baltic RE Group un ABLV Bank (ar ABLV Cheritable Foundation starpniecību) sadarbības aspekts ir atbalsts aktivitātēm, kuras veic asociācija Kalķu & Sides. Asociācijā apvienojušies mazumtirgotāji un namīpašnieki no visas Vecrīgas ar mērķi uzlabot un popularizēt Kaļķu ielas un tai blakus esošo ielu tēlu, piesaistot jaunus veikalus, piedāvājot jaunus pasākumus, atdodot šai apkārtnei tai pienākošos nozīmi un padarot to par vispievilcīgāko vietu Rīgas iedzīvotājiem un ģimenēm.

Ref: 102.000.102.9241

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas