Kaņepes Kultūras centrs atsāks darbu pēc divām nedēļām

Nesaskaņotu dokumentu dēļ uz laiku slēgtais Kaņepes Kultūras centrs saņēmis Rīgas būvvaldes akceptu, ka telpas ir piemērotas sabiedrisku pasākumu veikšanai, stāsta viens no Kaņepes Kultūras centra saimniekiem Edgars Kaņepe.

Saskaņā ar viņa teikto, kultūras centrs būs slēgts vēl, ilgākais, divas nedēļas. Šobrīd telpu statuss esot atzīts par publiskiem pasākumiem atbilstošu.

«Dokumenti jau ir nodoti Zemes dienestam, lai mēs saņemtu galīgo atļauju atkal vērt durvis Kaņepes Kultūras centram,» atklāj Kaņepe.

Viss noritot pēc plāna, un neviena no valsts instancēm ar atbildēm nekavējas, skaidro Kaņepe, piebilstot, ka esot žēl, ka laikā, kad centrs ir slēgts, bijis jāatsaka Zviedrijas pilsētas Ūmeo delegācijai, kura Rīgā ieradusies Rīga 2014 projekta gaitā, lai Kaņepes Kultūras centrā organizētu rīdziniekiem veltītu pasākumu.

Kā jau iepriekš ziņots, centrs tika slēgts, kad Rīgas būvvalde konstatēja, ka dokumentos centram nav saskaņotas «pareizās funkcijas».

«Kaņepes Kultūras centrs uz laiku līdz sešām nedēļām diemžēl ir spiests atkal aizvērt durvis, jo izrādās, ka īrējam telpas, kuru reģistrētā funkcija ir dažādu sociālo grupu kopmītnes, kurās nedrīkst baudīt kultūras notikumus publiski. Nezināšana neatbrīvo no atbildības,» savā Facebook lapā rakstīja Kaņepes Kultūras centrs.

Iepriekš Kaņepes Kultūras centram bija «saķeršanās» ar Rīgas Pašvaldības policiju par trokšņošanu un miera traucēšanu, taču policijas piemērotos sodus centrs apstrīdēja tiesā, kas policijas lēmumus atcēla.

Ref:103.000.103.6060

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas