Kāpēc Viljamu un Keitu nekad neredz, sadevušos rokās? Tas nav tas, ko domā

Jau kopš abu kāzām visa pasaule seko līdzi prinča Viljama un Keitas Midltones dzīvei. Kopš lielā notikuma pagājuši jau 5 gadi, un pa to laiku uzradušies arī divi bērni, un visa ģimenīte ir tik piemīlīga, ka pasaule viņus dievina. 

Teju katru dienu tiek publicēti jauni attēli ar Viljamu un Keitu. Iespējams, tu jau esi ievērojis attēlus no viņu nesenā ceļojuma cauri Indijai un Butānai, un varbūt pat pievērsis uzmanību vienai īpatnējai detaļai – kaut arī karaliskais pāris un smaida un izskatās laimīgi, viņus nekad neredz, sadevušos rokās.

Vai spēj iedomāties, kāpēc tā?

Varētu domāt, ka abu laulībā valda saspringums, un abi tikai izliekas, ka pēc šiem pieciem gadiem joprojām ir iemīlējušies. Taču tā nav taisnība, viņi šobrīd ir laimīgāki nekā jebkad, un joprojām ļoti iemīlējušies.

Bet tam, kāpēc viņi publiski nekad nesadodas rokās, ir kāds cits, viegli izprotams iemesls. Būtībā, lai kur abi karaliskie laulātie dodas, pat ja tas ir ceļojums uz tālu un eksotisku zemi, viņi turp dodas biznesa darīšanās. Jā, iespējams, viņi izbauda apkārtējās ainavas, paspēlē spēles un painteresējas par vietējo paražām, taču tajā pat laikā viņiem vienmēr ir kārtojamas arī svarīgas biznesa darīšanas, kuruu aprakstīšanā mediji nemēdz iedziļināties, jo daudz jaukāk taču ir vienkārši aplūkot attēlus ar Keitas skaistajiem tērpiem.

Un, tā kā ikviena parādīšanās publikā vai došanās kādā ceļojumā, ir saistīta ar lietišķām darīšanām, pāris nevēlas šajās vizītes izskatīties familiāri, bet saglabāt profesionālu ārieni. Padomājot – kurš gan atbalsta, ka cilvēki publiski izrāda savu mīlestību darba laikā?

Bet par pāra laimi var neuztraukties. Kaut arī viņu dzīvē ir daudz lietišķuma un biznesa, pietiek arī jautrības, skaistuma un mīļuma!

8676db27-beec-4002-b8ac-ed0ba08d9428_tablet916085ff-b0c9-4356-a3fc-ecc0874e0621_tablet

Avots: diply.com

zeltene_logo_v1

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas