Kariņš jautājumus par valdības deklarāciju komentēs tikai piektdien

Valsts prezidenta nominētais Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš

Premjera amata kandidāts Krišjānis Kariņš (JV) topošo valdības deklarācijas projektu komentēšot piektdien, 11.janvārī.

Jaunās Vienotības preses sekretārs Sandris Sabajevs pauž, ka, valdības deklarācijas projekta sadaļu iesniegšanas termiņš noslēdzas trešdien, 9.janvārī, plkst.18, tomēr partija rēķinās, ka valdību veidojošo partiju frakciju vadītāji un ministru amatu kandidāti savus sagatavotos materiālus varētu iesūtīt arī nedaudz pēc noteiktā termiņa.

Tāpat būs nepieciešams laiks iesūtīto materiālu izvērtēšanai un apstrādei, tādēļ plašāki komentāri par valdības deklarācijas projektu un sagatavošanas gaitu tiks sniegti piektdien pēc visu valdību veidojošo partiju pārstāvju tikšanās. Par šo tikšanos Jaunā Vienotība solīja informēt medijus savlaicīgi.

Kā ziņots, Valsts prezidents Raimonds Vējonis premjera amatam nolēmis nominēt Jaunās Vienotības politiķi, Eiropas Parlamenta (EP) deputātu Kariņu.

Kariņš piedāvājis veidot valdību, kurā būtu pārstāvētas piecas partijas – Jaunā Vienotība, Jaunā konservatīvā partija, KPV LV, Attīstībai/Par un Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (VL-TB/LNNK). Sākotnēji sarunās piedalījās arī Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), taču atsevišķu partiju «sarkano līniju» dēļ šīs sarunas netika turpinātas.

Par konkrētām valdības deklarācijas sadaļām ir atbildīgi ministru kandidāti, kuri tās veido sadarbojoties ar koalīcijas partneriem un ekspertiem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas