Kariņš liek valsts pārvaldei gatavoties enerģijas taupības pasākumu ieviešanai

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) ar rezolūciju ir uzdevis visiem ministriem un Valsts kancelejai gatavoties enerģijas taupības pasākumu ieviešanai gaidāmajā apkures sezonā, informē Ministru prezidenta preses sekretārs.

Kā uzsver Kariņš, Krievija joprojām turpina brutālo karu Ukrainā, kā arī cenšas gan vājināt, gan sašķelt Eiropas Savienības dalībvalstis ar šantāžas palīdzību, izmantojot energoresursus.

«Krievijai tas neizdosies, ja spēsim vienoti un solidāri pārvarēt grūtības, tādēļ esmu uzdevis visiem ministriem un Valsts kancelejai gatavoties enerģijas taupības pasākumu īstenošanai,» informē Kariņš.

Šobrīd Ministru prezidents ir uzdevis visiem ministriem un Valsts kancelejas direktoram Jānim Citskovskim līdz šī gada 19.augustam iesniegt Ekonomikas ministrijai (EM) informāciju par ministriju, tās iestāžu un kapitālsabiedrību plānotajiem enerģijas taupīšanas pasākumiem gaidāmajā apkures sezonā un prognozēto ietaupījuma apjomu.

Savukārt ekonomikas ministrei Ilzei Indriksonei Ministru prezidents ir uzdevis līdz šā gada 2.septembrim apkopot ministriju iesniegto informāciju, izstrādāt vadlīnijas, kurās ir noteikti kopējie mērķi enerģijas ietaupījumam gaidāmajā apkures sezonā.

Minēto vadlīniju projekts tiks iesniegts izskatīšanai valdībā.

Lasiet arī: Koalīcijā nepastāv vienprātība jautājumā par enerģijas taupības pasākumu noteikšanu

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas