Dimantu medības un īsta draudzība – Kaspara Rogas debija dokumentālajā kino

Kinoteātrī Forum Cinemas 8.maijā pirmizrādi piedzīvos mūziķa, grupas Prāta Vētra bundzinieka un videoklipu režisora Kaspara Rogas debija kino – dokumentālā filma Meklējot Mr. Kauliņu, informē filmas pārstāvji.

«Filma stāsta par Guntaru Kļaviņu jeb Mr. Kauliņu, kurš ir finansists un šarmants dzīves baudītājs. Pēc sava biznesa kraha viņš pazūd bez vēsts, radiniekus un draugus atstājot par sevi pilnīgā neziņā. Starp tiem ir arī viņa labākais draugs Roga, kurš apņemas noskaidrot, kur palicis Kauliņš. Pēc vairākiem gadiem Roga viņu atrod Āfrikā, Sjerraleonē, kur Kauliņš ir sācis kārtējo bīstamo avantūru – dimantu meklēšanu,» informē filmas pārstāvji.

«Ceru, ka ar šo filmu man un lieliskajai komandai būs izdevies nodot skatītājiem kaut nelielu daļu no savas dzīves piedzīvojumiem, tāpat ļaut aizdomāties par tādām lietām kā īsta draudzība, nauda, dimanti un to abstraktā spozme, dzīves jēgas meklējumi un vienkāršais cilvēks, kurš mēģina tajā visā atrast patieso sevi,» par filmu stāsta režisors Roga.

«Filmā izmantotais paņēmiens ir tuvs mākslas kino žanram un skatītājs praktiski nejutīs operatora klātbūtni, ļaujot pilnībā nodoties piedzīvojuma garšai un drāmai, kas risinās Kauliņa dzīvē. Līdz šim dimantu pasaule bijusi diezgan slēgta filmēšanas grupām, tomēr Rogas draudzība ar Kļaviņu būs caurlaide uz līdz šim neredzētām lietām,» tā vēstī filmas pārstāvji.

No 10. maija filma būs skatāma kinoteātros visā Latvijā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas