Katras zodiaka zīmes piemērotākā profesija/darbs

BNN apkopojis,  kāda profesija/darbs ir piemērots katrai zodiaka zīmei. Izlasi par sevi!

AUNS ir spēcīga (un ietiepīga) zīme. Viņi ir dinamiski, entuziasma un cīņas gara pilni. Viņi plaukst un zeļ tādās darba vietās, kur atalgojums pieaug pēc padarītā – sevišķi , ja var dabūt bonusus. Auni bieži ir policisti un ugunsdzēsēji, jo ir ļoti drosmīgi.  Tie ir lieliski runātāji, un var atrast sev nodarbi pasaules reklāmas un sabiedrisko attiecību nozarē. Labākie darbi/profesijas: uzņēmējs, karavīrs, glābējs, politika, televīzija.

VĒRSIS Viena no lietām, kas viņiem ir svarīga – stabilitāte. Viņi strādā ļoti cītīgi, bet svarīga ir stabilitāte darbā. Labi atvaļinājuma laikā, alga, darba drošību. Apņēmīgi, pacietīgi, godīgi, un metodiski. Lieliski komandas biedri un ļoti uzticami. Vēršu meitenēm/sievietēm patīk skaistas lietas un patīk strādāt ar ziediem, rotaslietas un luksusa preces. Zīme ir arī pazīstama ar savu skaidro, spēcīgo balsi. Labākie darbi: grāmatvedis, pedagogs, inženieris, advokāts, dizaineris, dārznieks, šefpavārs.

DVĪŅI Viņi var darīt daudz ko. Atcerieties, ka runājot par dvīņiem, jums ir darīšana ar diviem cilvēkiem. Tāpēc viņiem ir nepieciešams, lai visu laiku profesionālajā darbībā daudz kas notiek un mainās. Viņiem neder garlaicīgs vai monotons darbs. Darbavietas, kas prasa ceļošanu ir ideālas. Dvīņi ir optimistiski un enerģijas pilns, viņi būtu jāmudina ļaut iet un izteikt sevi, nevis jāaprobežojas ar tradicionālajiem noteikumiem. Labākās darba vietas/profesijas: brokeris, skolotājs, arhitekts, glābējs, gids.

VĒZIS ir jutīga zīme, tāpēc arī darbos lietām pieiet uzmanīgi un rūpīgi. Tomēr, tas nenozīmē, ka viņi der tikai darbam ar bērniem utml; Vēži ir lieliski vadītāji, līdzīgi kā visu varošās mammas. Vēži ir labi padomdevēji; konsultanti, kas noder, piemēram, psihologa darbā. Viņi rīkojas ar lielu atbildību, bet vienlaikus vieglumu un ir apveltīti ar izdomas risinot dažādas problēmas. Labākie darbi/profesijas: psihologs, sociālais darbinieks, bērnu aprūpe, jurists, skolotājs, direktors, kareivis.

LAUVAViņi spēj vadīt savu uzņēmumu un gūt lielu peļņu. Bezbailīgi, iedvesmojoši, un neatkarīgi. Strādā vislabāk, ja ir uzmanības centrā. Pat ja nav vadītāja amatā, tāpat no lauvas staro līdera dotības. Vienlaikus, viņi arī spēj strādāt komandā, tomēr, vislabāk, ja viņi šo komandu var koordinēt. Lauvām piemīt spontanitāte un izdoma. Labākie darbi/profesijas: valdes priekšsēdētājs, direktors, gids, modes dizaineris,  pārdevējs/konsultants.

JAUNAVA ir pazīstama ar savu perfekcionismu, tāpēc var darīt ļoti labi darbus, kur svarīgas ir detaļas. Viņi atceras lietas, laba abstraktā domāšana. Jaunavas ir ļoti sakoptas un veiklas. Jaunavas, piemēram, ir labas manikīres vai frizieres/frizieri. Rakstīšanas, pētniecība, un statistika viņiem parasti padodas ļoti labi. Daudzām jaunavām ir ķēriens uz valodām un radošām darbībām. Labākā darba vietas: redaktors / rakstnieks, skolotājs, kritiķis, tehniķis, tulkotājs, detektīvs.

SVARI Ir glīta un burvīga zīme. Viņu kooperatīvs raksturs padara tos par lieliskiem vēstniekiem un komandas līderiem. Ja jums kādreiz ir jātiek galā ar smagu klientu pa tālruni, viss ies daudz gludāk, ja operators ir Svari. Viņiem ir svarīgi komunicēt, runāties. Darbs ar cilvēkiem ir svaru stihija! Daudzi svari tiecas uz mākslu un, visticamāk, būs radošās profesijas pārstāvji. Labākie darbi: diplomāts, dejotājs/dziedātājs, pārdevējs, uzņēmējs, ceļojumu aģents.

SKORPIONS Viņš ir ziņkārīgs un bieži vērsts uz noslēpumiem. Apveltīts ar spēcīgiem instinktiem un intuīciju. Grūti izsist no līdzsvara. Lieliski detektīvi, kas spēj atkost melus! Necieš neskaidrības un svārstības. Skorpioniem svarīga ir neatkarība un viņu darba devēja uzticība. Labākā darba vietas: detektīvs, jurists, pedagogs, zinātnieks, ķirurgs, fiziķis.

STRĒLNIEKS ir ētisks, pilns enerģijas, un diezgan filozofisks. Viņi ir lieliski lēmumu pieņēmēji un strādā ļoti vieglā atmosfērā. Viņiem arī patīk ceļot. Patīkami sarunu biedri un asprātīgi kolēģu mīluļi. Prot mazināt spriedzi. Rutīna nogalina viņu garu. Labākie darbi: ministrs, dzīvnieku treneris, redaktors, sabiedrisko attiecību speciālists, treneris, un viss kam kaut kāds sakars ar ceļošanu.

MEŽĀZIS ir ļoti ambiciozs, un viņam ir nepieciešams izaicinājums, lai būtu laimīgs. Kāpt pretīm grūtībām ir viņu stihija. Viņi darīs to, ko visu, kas nepieciešams, lai sasniegtu mērķi. Lielākā daļa ir atbildīgi un apzinīgi; daudzi bauda varu. Ja jums ir nepieciešams kaut ko izdarīt labi (un precīzi), runājiet ar Mežāzi. Mēdz būt darbaholiķi. Labākā darba vietas/profesijas: vadītājs, administrators, redaktors, banku sektors, informāciju tehnoloģijas, un kaut kas saistīts ar zinātni.

ŪDENSVĪRS galvenā kvalitāte ir viņu cilvēcība un raksturs. Viņi mīl ar visu sirdi, viņi ir gatavi kam jaunam un neparastam, ziņkārīgi un ar piedzīvojumu raksturu. Ūdensvīrs, visticamāk, ir netradicionālu darbu darītājs. Tie būs sacelties pret Viņi nemīl korporatīvo vidi –  nepieciešama domas brīvība un kustību. Viņi lietas dara pa savam. Ja jums ir vajadzīga jauna pieeja, Ūdensvīrs ir īstais. Labākie darbi/profesijas: zinātnieks (ja viņi var izpētīt jaunas teorijas), izgudrotājs, dizainers, muzikants.

ZIVIS  Atslēgas vārdi šeit ir radošs un kaislīgi. Viņi uzplaukst tradicionālajās mākslas zinātnēs un profesijās (mūzika, deja, fotogrāfija). Zivis ir arī ļoti intuitīvas. Ja jūsu stilists ir zivs, viņa ne tikai uztaisīs jums modernu un unikālu frizūra; viņa arī uztaisīs frizūru, kas jums der vislabāk. Daudzi astrologi ir Zivis. Viņu intuīcija palīdz arī jomās, kas prasa līdzjūtību. Labākie darbi: mākslinieks, medmāsa, fizioterapeits, filantrops, veterinārārsts, psihologs.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas