Kauņā aizdedzina Ziemassvētku egli, iespējamais huligāns aizturēts

Lietuvas otrajā lielākajā pilsētā Kauņā kāds huligāns aizdedzinājis centrālo Ziemassvētku egli. Policijai izdevies aizturēt aizdomās turēto, vēsta Lietuvas sabiedriskais medijs LRT.

«Šonakt ar atklātu uguni dega Kauņas galvenais rotājums – Ziemassvētku egle Rotušu laukumā,» pašvaldības Facebook lapā informēja pilsētas pārstāvji. «Par laimi cilvēki nav cietuši. Ugunsdzēsēji strādāja maksimāli efektīvi. Izsakām viņiem pateicību.»

Kauņas ugunsdzēsēji brīdinājumu par degošo, izrotāto koku saņēma naktī uz sestdienu, 4.decembri, pulksten 01.43. Liesmas tika likvidētas dažu minūšu laikā.

Lasiet arī: Nedēļa Lietuvā: Noraida apgalvojumus par vardarbību uz robežas, Francija pauž atbalstu Lietuvai

Kā ziņoja policija, videonovērošanas kamerās fiksēts, kā brīdi pirms ugunsgrēka pie koka piebrauc automašīna. No tās izkāpis šoferis, uzlējis uz koka zariem viegli uzliesmojošu šķidrumu, aizdedzinājis to un aizbraucis projām.

Policija rīkojusies operatīvi un apturējusi automašīnu jau pēc 17 minūtēm. Aizturot aizdomās turamo, miesas bojājumi nodarīti kādam 21 gadu vecam policistam, taču viņam nav bijusi nepieciešama hospitalizācija, informējusi policija. Aizdomās turamais ir 39 gadus vecs vīrietis, kurš aizturēšanas laikā nav bijis apreibinošo vielu ietekmē un nav bijis iepriekš sodīts, LRT RADIO pastāstījis policijas pārstāvis Ramūns Matons (Ramūnas Matonis). Vīrietim par pilsētas Ziemassvētku egles dedzināšanu nu draud naudas sods vai brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem.

Šī raksta oriģināls lasāms LRT vietnē angļu valodā: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1556844/kaunas-christmas-tree-set-on-fire-suspected-arsonist-detained

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas