Ķekavas velobrauciena laikā uz autoceļiem A7 un A5 būs ceļu satiksmes ierobežojumi

Ķekavas velobrauciena dienā šo sestdien, 8.augustā, paredzēti ceļu satiksmes ierobežojumi gan uz lielajiem valsts nozīmes ceļiem – A7 un A5, gan P85, P89 un P90 ceļu posmos, gan pašā Ķekavas centra apkaimē, informē Ķekavas novada dome.

Tāpēc dome aicina gan autobraucējus, gan pasākuma viesus iepazīties laikus ar satiksmes ierobežojumiem, lai varētu saplānot pēc iespējas sev ērtāku pārvietošanās maršrutu, ņemot vērā šīs plānotās izmaiņas.

Ar plānotajiem satiksmes ierobežojumiem Ķekavas velobrauciena laikā var iepazīties pašvaldības interneta vietnē www.kekavasnovads.lv.

Šogad Latvijas kausa ietvaros notiks jau otrais Ķekavas velobrauciens ar četrām dažādām distancēm, kur īsākā būs 400 metri un garākā – 80 kilometri. Sacensības rīko Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra sadarbībā ar Latvijas riteņbraukšanas federāciju, un tās notiek saskaņā ar Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības noteikumiem.

Lasiet arī: Autobraucēju ievērībai: gandrīz 100 valsts autoceļu posmos notiek remontdarbi

Ja esi izlēmis startēt kādā no Ķekavas velobrauciena distancēm, piereģistrē savu dalību interneta vietnē sports.kekava.lv līdz 3.augusta plkst. 24.00.

Cilvēkiem ar kustību traucējumiem, uzrādot invalīda apliecību, dalība sacensībās ir bez maksas, savukārt Ģimenes 3+ karšu īpašniekiem 50% atlaide. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās e-pastā [email protected] Ar Ķekavas velobrauciena nolikumu var iepazīties interneta vietnē http://sports.kekava.lv. Plašāka informācija, rakstot uz e-pastu: [email protected]

Vienlaikus pašvaldība aicina dalībniekus un līdzjutējus ievērot aktuālos COVID-19 infekcijas ierobežošanas pamatprincipus un piesardzības pasākumus.

Ķekavas velobrauciens notiks 8 augustā plkst. 9.00–17.00, reģistrācija – no plkst. 9.00, sporta laukumā Fortius, pie Ķekavas sporta kluba, Ķekavā, Bultas.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas