Ķīnā ar koronavīrusu inficējušies 1 700 mediķi, no tiem seši miruši

Ķīnā vairāk nekā 1 700 medicīnas darbinieku inficējušies ar jauno koronavīrusu un seši no viņiem nomiruši, pavēstījušas veselības aizsardzības jomas amatpersonas.

No 1 716 medicīnas darbiniekiem 1 506 inficējušies koronavīrusa uzliesmojuma epicentrā Hubei provincē, pavēstīja Nacionālās Veselības komisijas priekšsēdētāja vietnieks Zens Jisjiņs.

Šī ir pirmā reize, kad Ķīna atklātībai nodod oficiālos datus par medicīnas darbiniekiem, kas inficēti koronavīrusa Covid-19 uzliesmojumā.

Ķīnā mirušo skaits jaunā koronavīrusa Covid-19 uzliesmojumā ir pieaudzis līdz 1 483 pēc 116 jaunu nāves gadījumu reģistrēšanas uzliesmojuma epicentrā Hubei provincē, piektdien, 14.februārī, paziņoja Hubei provinces veselības komisija.

Lasiet arī: Akciju cenas krītas bažās par koronavīrusu

Hubei provincē, kur decembrī sākās šī vīrusa uzliesmojums, pēdējās diennakts laikā apstiprināti arī 4823 jauni inficēšanās gadījumi. Salīdzinājumā ar iepriekšējo diennakti nāves un inficēšanās gadījumu skaita pieaugums ir samazinājies.

Visā Ķīnā tagad ir apstiprināti vairāk nekā 64 600 koronavīrusa infekcijas gadījumu.

Amatpersonas Hubei provincē iepriekš bija paziņojušas, ka paplašina Covid-19 gadījumu definīciju, uzskaitot arī cilvēkus, kuriem «klīniski diagnosticēts» šis vīruss, nevis tikai tos, kuriem šis vīruss ir apstiprināts laboratorijas testos.

Jaunā vīrusa uzliesmojums sākās decembrī savvaļas dzīvnieku tirgū Hubei provinces administratīvajā centrā Uhaņas pilsētā.

Tā dēļ Ķīnā ir praktiski noteikta karantīna 56 miljoniem cilvēku Hubei provincē.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas