Ķīna mīkstinās karantīnas ierobežojumus Uhaņas pilsētā

Uhaņas dzelzceļa stacijas dezinficēšana 24.martā, Ķīna

Uhaņas pilsētā, Ķīnā, ko uzskata par COVID-19 izcelsmes vietu, 8.aprīlī tiks daļēji atcelti karantīnas ierobežojumi, tā pavēstījušas Ķīnas amatpersonas, ziņo BBC.

Lielpilsēta ir bijusi noslēgta no ārpasaules kopš janvāra vidus.

Hubei provincē, kur atrodas Uhaņa, naktī uz trešdienu, 25.martu, tiks atcelti pārvietošanās ierobežojumi, taču tikai iedzīvotājiem, kuri ir veseli.

Otrdien, 24.martā, Uhaņā ir apstiprināts viens saslimšanas gadījums ar jauno koronavīrusu pēc tam, kad pilsētā turpat nedēļu nav konstatēta neviena jauna inficēšanās. No 8.aprīļa varasiestādes solījušas ļaut cilvēkiem, kuri atrodas Uhaņā un ir veseli, izbraukt no pilsētas, ziņo BBC.

Saasinās slimības uzliesmojums Spānijā

Pasaulē COVID-19 pandēmija turpina strauji izplatīties un saslimušo skaits ir pārsniedzis 300 000, paziņojusi Pasaules Veselības organizācija.

Eiropā otra lielākā epidēmija aiz Itālijas ir novērojama Spānijā, kur pēdējās diennakts laikā konstatēti 514 letāli gadījumi no COVID-19 izraisītām komplikācijām.

Spānijā kopskaitā ir apstiprināti 2 696 šādi nāves gadījumi un ar lipīgo infekciju ir inficējušies nepilni 40 000 cilvēku, tā, citējot Spānijas oficiālos datus, ziņo britu raidorganizācija BBC.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas